Live center
26.10.2019 10:00   o 3d19h20m7s
26.10.2019 14:00   o 3d23h20m7s
26.10.2019 14:00   o 3d23h20m7s
26.10.2019 14:00   o 3d23h20m7s
26.10.2019 14:00   o 3d23h20m7s
28.03.2020 14:00   o 5mes6d20m7s
28.03.2020 14:00   o 5mes6d20m7s
28.03.2020 14:00   o 5mes6d20m7s
28.03.2020 14:00   o 5mes6d20m7s
28.03.2020 14:00   o 5mes6d20m7s
28.03.2020 14:00   o 5mes6d20m7s
04.04.2020 14:00   o 5mes12d23h20m7s
04.04.2020 14:00   o 5mes12d23h20m7s
04.04.2020 14:00   o 5mes12d23h20m7s
04.04.2020 14:00   o 5mes12d23h20m7s
04.04.2020 14:00   o 5mes12d23h20m7s
11.04.2020 14:00   o 5mes19d23h20m7s
11.04.2020 14:00   o 5mes19d23h20m7s
11.04.2020 14:00   o 5mes19d23h20m7s
11.04.2020 14:00   o 5mes19d23h20m7s
11.04.2020 14:00   o 5mes19d23h20m7s
11.04.2020 14:00   o 5mes19d23h20m7s
18.04.2020 14:00   o 5mes26d23h20m7s
18.04.2020 14:00   o 5mes26d23h20m7s
18.04.2020 14:00   o 5mes26d23h20m7s
18.04.2020 14:00   o 5mes26d23h20m7s
18.04.2020 14:00   o 5mes26d23h20m7s
25.04.2020 14:00   o 6mes2d23h20m7s
25.04.2020 14:00   o 6mes2d23h20m7s
25.04.2020 14:00   o 6mes2d23h20m7s
25.04.2020 14:00   o 6mes2d23h20m7s
25.04.2020 14:00   o 6mes2d23h20m7s
02.05.2020 14:00   o 6mes9d23h20m7s
02.05.2020 14:00   o 6mes9d23h20m7s
02.05.2020 14:00   o 6mes9d23h20m7s
02.05.2020 14:00   o 6mes9d23h20m7s
02.05.2020 14:00   o 6mes9d23h20m7s
4. kolo
1. kolo
5. kolo
6. kolo
2. kolo
7. kolo
8. kolo
3. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
26. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
Výsledky 13. kolo26.10.2019
TJ Oravan Rabča B
Do zápasu ostáva
3d19h20m7s
26.10.2019 10:00
OŠK Istebné
26.10.2019 10:00   o 3d19h20m7s
Obecný športový klub - Havran Ľubochňa
Do zápasu ostáva
3d23h20m7s
26.10.2019 14:00
1. OFC Liptovské Sliače
Obecný športový klub Oravská Polhora
Do zápasu ostáva
3d23h20m7s
26.10.2019 14:00
OFK Liptovská Lúžna
TJ Sokol Liesek
Do zápasu ostáva
3d23h20m7s
26.10.2019 14:00
TJ Tatran Chlebnice
26.10.2019 14:00   o 3d23h20m7s
ŠK Závažná Poruba
Do zápasu ostáva
3d23h20m7s
26.10.2019 14:00
OŠK BEŠEŇOVÁ
26.10.2019 14:00   o 3d23h20m7s
OŠK Lisková
Do zápasu ostáva
3d23h20m7s
26.10.2019 14:00
TJ Máj Ružomberok-Černová
26.10.2019 14:00   o 3d23h20m7s
ŠK Dynamo Diviaky
Do zápasu ostáva
3d23h20m7s
26.10.2019 14:00
ŠKM Liptovský Hrádok
26.10.2019 14:00   o 3d23h20m7s
Tabuľka V.liga dorast U19 skupina B
    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 Obecný športový klub - Havran Ľubochňa 12 9 2 1 32:14 29 14 11 0
2 TJ Sokol Liesek 12 9 0 3 38:18 27 13 12 0
3 1. OFC Liptovské Sliače 12 7 4 1 45:12 25 12 7 0
4 TJ Tatran Chlebnice 12 8 1 3 31:19 25 11 4 0
5 OŠK Lisková 12 6 2 4 28:17 20 10 -1 0
6 TJ Oravan Rabča B 12 5 3 4 36:21 18 9 3 0
7 ŠKM Liptovský Hrádok 12 6 0 6 30:21 18 8 -3 0
8 TJ Máj Ružomberok-Černová 12 5 1 6 34:32 16 7 4 0
9 OŠK BEŠEŇOVÁ 12 5 0 7 23:27 15 6 -9 0
10 ŠK Závažná Poruba 12 4 0 8 25:41 12 5 -3 0
11 OŠK Istebné 12 4 0 8 18:38 12 4 -9 0
12 Obecný športový klub Oravská Polhora 12 3 1 8 15:39 10 3 -5 0
13 ŠK Dynamo Diviaky 12 3 0 9 20:47 9 2 -6 0
14 OFK Liptovská Lúžna 12 2 2 8 13:42 8 1 -13 0