Live center
28.03.2020 14:00   o 2mes7d11h55m11s
28.03.2020 14:00   o 2mes7d11h55m11s
28.03.2020 14:00   o 2mes7d11h55m11s
28.03.2020 14:00   o 2mes7d11h55m11s
28.03.2020 14:00   o 2mes7d11h55m11s
28.03.2020 14:00   o 2mes7d11h55m11s
04.04.2020 14:00   o 2mes14d11h55m11s
04.04.2020 14:00   o 2mes14d11h55m11s
04.04.2020 14:00   o 2mes14d11h55m11s
04.04.2020 14:00   o 2mes14d11h55m11s
04.04.2020 14:00   o 2mes14d11h55m11s
04.04.2020 14:00   o 2mes14d11h55m11s
11.04.2020 14:00   o 2mes21d11h55m11s
11.04.2020 14:00   o 2mes21d11h55m11s
11.04.2020 14:00   o 2mes21d11h55m11s
11.04.2020 14:00   o 2mes21d11h55m11s
11.04.2020 14:00   o 2mes21d11h55m11s
11.04.2020 14:00   o 2mes21d11h55m11s
18.04.2020 14:00   o 2mes28d11h55m11s
18.04.2020 14:00   o 2mes28d11h55m11s
18.04.2020 14:00   o 2mes28d11h55m11s
18.04.2020 14:00   o 2mes28d11h55m11s
18.04.2020 14:00   o 2mes28d11h55m11s
25.04.2020 14:00   o 3mes4d11h55m11s
25.04.2020 14:00   o 3mes4d11h55m11s
25.04.2020 14:00   o 3mes4d11h55m11s
25.04.2020 14:00   o 3mes4d11h55m11s
25.04.2020 14:00   o 3mes4d11h55m11s
02.05.2020 14:00   o 3mes11d11h55m11s
02.05.2020 14:00   o 3mes11d11h55m11s
02.05.2020 14:00   o 3mes11d11h55m11s
02.05.2020 14:00   o 3mes11d11h55m11s
02.05.2020 14:00   o 3mes11d11h55m11s
06.05.2020 14:00   o 3mes15d11h55m11s
06.05.2020 14:00   o 3mes15d11h55m11s
06.05.2020 14:00   o 3mes15d11h55m11s
06.05.2020 14:00   o 3mes15d11h55m11s
06.05.2020 14:00   o 3mes15d11h55m11s
09.05.2020 14:00   o 3mes18d11h55m11s
4. kolo
1. kolo
5. kolo
6. kolo
2. kolo
7. kolo
8. kolo
3. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
26. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
Výsledky 14. kolo28.03.2020
1. OFC Liptovské Sliače
Do zápasu ostáva
2mes7d11h55m11s
28.03.2020 14:00
ŠKM Liptovský Hrádok
28.03.2020 14:00   o 2mes7d11h55m11s
ŠK Dynamo Diviaky
Do zápasu ostáva
2mes7d11h55m11s
28.03.2020 14:00
OŠK Lisková
28.03.2020 14:00   o 2mes7d11h55m11s
TJ Máj Ružomberok-Černová
Do zápasu ostáva
2mes7d11h55m11s
28.03.2020 14:00
OŠK Istebné
28.03.2020 14:00   o 2mes7d11h55m11s
TJ Oravan Rabča B
Do zápasu ostáva
2mes7d11h55m11s
28.03.2020 14:00
OŠK BEŠEŇOVÁ
28.03.2020 14:00   o 2mes7d11h55m11s
ŠK Závažná Poruba
Do zápasu ostáva
2mes7d11h55m11s
28.03.2020 14:00
TJ Tatran Chlebnice
28.03.2020 14:00   o 2mes7d11h55m11s
TJ Sokol Liesek
Do zápasu ostáva
2mes7d11h55m11s
28.03.2020 14:00
OFK Liptovská Lúžna
28.03.2020 14:00   o 2mes7d11h55m11s
Obecný športový klub Oravská Polhora
Do zápasu ostáva
2mes7d11h55m11s
28.03.2020 14:00
Obecný športový klub - Havran Ľubochňa
Tabuľka V.liga dorast U19 skupina B
    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 Obecný športový klub - Havran Ľubochňa 13 10 2 1 35:15 32 14 11 0
2 TJ Sokol Liesek 13 10 0 3 41:19 30 13 12 0
3 1. OFC Liptovské Sliače 13 8 4 1 48:13 28 12 10 0
4 TJ Tatran Chlebnice 13 8 1 4 32:22 25 11 4 0
5 OŠK Lisková 13 7 2 4 36:19 23 10 -1 0
6 TJ Oravan Rabča B 13 6 3 4 40:22 21 9 3 0
7 ŠKM Liptovský Hrádok 13 6 1 6 30:21 19 8 -2 0
8 OŠK BEŠEŇOVÁ 13 6 0 7 24:27 18 7 -6 0
9 TJ Máj Ružomberok-Černová 13 5 1 7 36:40 16 6 4 0
10 Obecný športový klub Oravská Polhora 13 4 1 8 16:39 13 5 -5 0
11 ŠK Závažná Poruba 13 4 0 9 25:42 12 4 -6 0
12 OŠK Istebné 13 4 0 9 19:42 12 3 -9 0
13 ŠK Dynamo Diviaky 13 3 1 9 20:47 10 2 -8 0
14 OFK Liptovská Lúžna 13 1 2 10 11:45 5 1 -16 0