IV.liga dorast U19 skupina SEVER
4. kolo | 24.08.2019 14:00:00
448192 | 23.08.2019 17:00
448192 23.08.2019 17:00 ATTACK VRÚTKY 3 : 1 FK Predmier
448194 | 24.08.2019 14:00
448194 24.08.2019 14:00 OŠK Rosina 7 : 2 MFK Bytča
448195 | 24.08.2019 14:00
448195 24.08.2019 14:00 ŠK Belá 5 : 6 Oravan Oravská Jasenica
448196 | 24.08.2019 14:00
448196 24.08.2019 14:00 TJ Roháče Zuberec 1 : 1 FK Tatran Turzovka
448197 | 24.08.2019 14:00
448197 24.08.2019 14:00 OŠK Ludrová 0 : 0 ŠK Tvrdošín
448198 | 24.08.2019 14:00
448198 24.08.2019 14:00 TJ Pokrok Stará Bystrica 3 : 2 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448193 | 25.08.2019 10:00
448193 25.08.2019 10:00 FK Slávia Staškov 2 : 3 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
1. kolo | 29.08.2019 14:00:00
448171 | 29.08.2019 14:00
448171 29.08.2019 14:00 OŠK Ludrová 0 : 0 ATTACK VRÚTKY
448172 | 29.08.2019 14:00
448172 29.08.2019 14:00 TJ Pokrok Stará Bystrica 2 : 2 TJ Roháče Zuberec
448173 | 29.08.2019 14:00
448173 29.08.2019 14:00 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou 0 : 0 ŠK Belá
448174 | 29.08.2019 14:00
448174 29.08.2019 14:00 ŠK Tvrdošín 5 : 4 OŠK Rosina
448175 | 29.08.2019 14:00
448175 29.08.2019 14:00 FK Tatran Turzovka 5 : 0 FK Slávia Staškov
448176 | 29.08.2019 14:00
448176 29.08.2019 14:00 Oravan Oravská Jasenica 6 : 3 FK Predmier
448177 | 29.08.2019 14:00
448177 29.08.2019 14:00 MFK Bytča 0 : 5 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
5. kolo | 31.08.2019 14:00:00
448199 | 31.08.2019 14:00
448199 31.08.2019 14:00 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou 5 : 3 ATTACK VRÚTKY
448200 | 31.08.2019 14:00
448200 31.08.2019 14:00 ŠK Tvrdošín 9 : 1 TJ Pokrok Stará Bystrica
448201 | 31.08.2019 14:00
448201 31.08.2019 14:00 FK Tatran Turzovka 0 : 0 OŠK Ludrová
448203 | 31.08.2019 14:00
448203 31.08.2019 14:00 MFK Bytča 3 : 2 ŠK Belá
448202 | 01.09.2019 13:00
448202 01.09.2019 13:00 Oravan Oravská Jasenica 5 : 2 TJ Roháče Zuberec
448204 | 01.09.2019 13:00
448204 01.09.2019 13:00 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka 3 : 3 OŠK Rosina
448205 | 01.09.2019 13:00
448205 01.09.2019 13:00 FK Predmier 0 : 2 FK Slávia Staškov
6. kolo | 07.09.2019 14:00:00
448207 | 07.09.2019 14:00
448207 07.09.2019 14:00 OŠK Rosina 0 : 4 FK Predmier
448208 | 07.09.2019 14:00
448208 07.09.2019 14:00 ŠK Belá 0 : 4 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448209 | 07.09.2019 14:00
448209 07.09.2019 14:00 TJ Roháče Zuberec 1 : 5 MFK Bytča
448210 | 07.09.2019 14:00
448210 07.09.2019 14:00 OŠK Ludrová 0 : 0 Oravan Oravská Jasenica
448211 | 07.09.2019 14:00
448211 07.09.2019 14:00 TJ Pokrok Stará Bystrica 4 : 2 FK Tatran Turzovka
448212 | 07.09.2019 14:00
448212 07.09.2019 14:00 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou 1 : 6 ŠK Tvrdošín
448206 | 08.09.2019 10:00
448206 08.09.2019 10:00 ATTACK VRÚTKY 4 : 2 FK Slávia Staškov
2. kolo | 11.09.2019 14:00:00
448184 | 11.09.2019 14:00
448184 11.09.2019 14:00 OŠK Ludrová 0 : 0 TJ Pokrok Stará Bystrica
448179 | 11.09.2019 15:30
448179 11.09.2019 15:30 FK Predmier 4 : 2 MFK Bytča
448180 | 11.09.2019 15:30
448180 11.09.2019 15:30 FK Slávia Staškov 2 : 6 Oravan Oravská Jasenica
448181 | 11.09.2019 15:30
448181 11.09.2019 15:30 OŠK Rosina 10 : 2 FK Tatran Turzovka
448183 | 11.09.2019 15:30
448183 11.09.2019 15:30 TJ Roháče Zuberec 1 : 9 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448178 | 11.09.2019 16:30
448178 11.09.2019 16:30 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka 3 : 2 ATTACK VRÚTKY
448182 | 18.09.2019 15:00
448182 18.09.2019 15:00 ŠK Belá 1 : 12 ŠK Tvrdošín
7. kolo | 14.09.2019 14:00:00
448214 | 14.09.2019 13:00
448214 14.09.2019 13:00 FK Tatran Turzovka 1 : 0 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448213 | 14.09.2019 14:00
448213 14.09.2019 14:00 ŠK Tvrdošín 5 : 4 ATTACK VRÚTKY
448216 | 14.09.2019 14:00
448216 14.09.2019 14:00 MFK Bytča 0 : 0 OŠK Ludrová
448219 | 15.09.2019 10:00
448219 15.09.2019 10:00 FK Slávia Staškov 9 : 1 OŠK Rosina
448215 | 15.09.2019 13:00
448215 15.09.2019 13:00 Oravan Oravská Jasenica 6 : 0 TJ Pokrok Stará Bystrica
448217 | 15.09.2019 13:00
448217 15.09.2019 13:00 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka 2 : 2 TJ Roháče Zuberec
448218 | 15.09.2019 13:00
448218 15.09.2019 13:00 FK Predmier 4 : 1 ŠK Belá
8. kolo | 21.09.2019 14:00:00
448221 | 21.09.2019 14:00
448221 21.09.2019 14:00 ŠK Belá 1 : 3 FK Slávia Staškov
448222 | 21.09.2019 14:00
448222 21.09.2019 14:00 TJ Roháče Zuberec 0 : 3 FK Predmier
448223 | 21.09.2019 14:00
448223 21.09.2019 14:00 OŠK Ludrová 0 : 0 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448224 | 21.09.2019 14:00
448224 21.09.2019 14:00 TJ Pokrok Stará Bystrica 2 : 0 MFK Bytča
448226 | 21.09.2019 14:00
448226 21.09.2019 14:00 ŠK Tvrdošín 6 : 2 FK Tatran Turzovka
448225 | 21.09.2019 15:00
448225 21.09.2019 15:00 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou 2 : 11 Oravan Oravská Jasenica
448220 | 22.09.2019 10:00
448220 22.09.2019 10:00 ATTACK VRÚTKY 12 : 0 OŠK Rosina
3. kolo | 25.09.2019 14:00:00
448186 | 25.09.2019 14:00
448186 25.09.2019 14:00 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou 0 : 0 OŠK Ludrová
448185 | 25.09.2019 15:30
448185 25.09.2019 15:30 TJ Pokrok Stará Bystrica 4 : 1 ATTACK VRÚTKY
448188 | 25.09.2019 15:30
448188 25.09.2019 15:30 FK Tatran Turzovka 0 : 0 ŠK Belá
448190 | 25.09.2019 15:30
448190 25.09.2019 15:30 MFK Bytča 2 : 6 FK Slávia Staškov
448191 | 25.09.2019 15:30
448191 25.09.2019 15:30 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka 1 : 2 FK Predmier
448187 | 02.10.2019 16:00
448187 02.10.2019 16:00 ŠK Tvrdošín 7 : 3 TJ Roháče Zuberec
448189 | 02.10.2019 16:00
448189 02.10.2019 16:00 Oravan Oravská Jasenica 6 : 3 OŠK Rosina
9. kolo | 28.09.2019 14:00:00
448227 | 28.09.2019 14:00
448227 28.09.2019 14:00 FK Tatran Turzovka 3 : 5 ATTACK VRÚTKY
448229 | 28.09.2019 14:00
448229 28.09.2019 14:00 MFK Bytča 7 : 1 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448233 | 28.09.2019 14:00
448233 28.09.2019 14:00 OŠK Rosina 4 : 3 ŠK Belá
448232 | 29.09.2019 10:00
448232 29.09.2019 10:00 FK Slávia Staškov 6 : 3 TJ Roháče Zuberec
448228 | 29.09.2019 12:30
448228 29.09.2019 12:30 Oravan Oravská Jasenica 1 : 0 ŠK Tvrdošín
448230 | 29.09.2019 12:30
448230 29.09.2019 12:30 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka 3 : 2 TJ Pokrok Stará Bystrica
448231 | 29.09.2019 12:30
448231 29.09.2019 12:30 FK Predmier 0 : 0 OŠK Ludrová
10. kolo | 05.10.2019 14:00:00
448239 | 05.10.2019 10:00
448239 05.10.2019 10:00 ŠK Tvrdošín 10 : 1 MFK Bytča
448235 | 05.10.2019 14:00
448235 05.10.2019 14:00 TJ Roháče Zuberec 5 : 4 OŠK Rosina
448236 | 05.10.2019 14:00
448236 05.10.2019 14:00 OŠK Ludrová 0 : 0 FK Slávia Staškov
448237 | 05.10.2019 14:00
448237 05.10.2019 14:00 TJ Pokrok Stará Bystrica 3 : 0 FK Predmier
448238 | 05.10.2019 14:00
448238 05.10.2019 14:00 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou 2 : 2 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448240 | 05.10.2019 14:00
448240 05.10.2019 14:00 FK Tatran Turzovka 2 : 6 Oravan Oravská Jasenica
448234 | 06.10.2019 10:00
448234 06.10.2019 10:00 ATTACK VRÚTKY 0 : 0 ŠK Belá
11. kolo | 12.10.2019 14:00:00
448242 | 12.10.2019 14:00
448242 12.10.2019 14:00 MFK Bytča 1 : 4 FK Tatran Turzovka
448246 | 12.10.2019 14:00
448246 12.10.2019 14:00 OŠK Rosina 0 : 0 OŠK Ludrová
448247 | 12.10.2019 14:00
448247 12.10.2019 14:00 ŠK Belá 0 : 0 TJ Roháče Zuberec
448245 | 13.10.2019 10:00
448245 13.10.2019 10:00 FK Slávia Staškov 4 : 3 TJ Pokrok Stará Bystrica
448241 | 13.10.2019 12:00
448241 13.10.2019 12:00 Oravan Oravská Jasenica 7 : 1 ATTACK VRÚTKY
448243 | 13.10.2019 12:00
448243 13.10.2019 12:00 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka 4 : 5 ŠK Tvrdošín
448244 | 13.10.2019 12:00
448244 13.10.2019 12:00 FK Predmier 3 : 1 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
12. kolo | 19.10.2019 14:00:00
448252 | 19.10.2019 10:00
448252 19.10.2019 10:00 ŠK Tvrdošín   :   FK Predmier
448254 | 19.10.2019 11:00
448254 19.10.2019 11:00 Oravan Oravská Jasenica   :   MFK Bytča
448249 | 19.10.2019 14:00
448249 19.10.2019 14:00 OŠK Ludrová   :   ŠK Belá
448250 | 19.10.2019 14:00
448250 19.10.2019 14:00 TJ Pokrok Stará Bystrica   :   OŠK Rosina
448251 | 19.10.2019 14:00
448251 19.10.2019 14:00 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou   :   FK Slávia Staškov
448253 | 19.10.2019 14:00
448253 19.10.2019 14:00 FK Tatran Turzovka   :   ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448248 | 20.10.2019 10:00
448248 20.10.2019 10:00 ATTACK VRÚTKY   :   TJ Roháče Zuberec
13. kolo | 26.10.2019 14:00:00
448255 | 26.10.2019 14:00
448255 26.10.2019 14:00 MFK Bytča   :   ATTACK VRÚTKY
448259 | 26.10.2019 14:00
448259 26.10.2019 14:00 OŠK Rosina   :   TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448260 | 26.10.2019 14:00
448260 26.10.2019 14:00 ŠK Belá   :   TJ Pokrok Stará Bystrica
448261 | 26.10.2019 14:00
448261 26.10.2019 14:00 TJ Roháče Zuberec   :   OŠK Ludrová
448258 | 27.10.2019 10:00
448258 27.10.2019 10:00 FK Slávia Staškov   :   ŠK Tvrdošín
448256 | 27.10.2019 11:30
448256 27.10.2019 11:30 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka   :   Oravan Oravská Jasenica
448257 | 27.10.2019 11:30
448257 27.10.2019 11:30 FK Predmier   :   FK Tatran Turzovka
14. kolo | 28.03.2020 14:00:00
448262 | 28.03.2020 14:00
448262 28.03.2020 14:00 ATTACK VRÚTKY   :   OŠK Ludrová
448263 | 28.03.2020 14:00
448263 28.03.2020 14:00 TJ Roháče Zuberec   :   TJ Pokrok Stará Bystrica
448264 | 28.03.2020 14:00
448264 28.03.2020 14:00 ŠK Belá   :   TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448265 | 28.03.2020 14:00
448265 28.03.2020 14:00 OŠK Rosina   :   ŠK Tvrdošín
448266 | 28.03.2020 14:00
448266 28.03.2020 14:00 FK Slávia Staškov   :   FK Tatran Turzovka
448267 | 28.03.2020 14:00
448267 28.03.2020 14:00 FK Predmier   :   Oravan Oravská Jasenica
448268 | 28.03.2020 14:00
448268 28.03.2020 14:00 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka   :   MFK Bytča
15. kolo | 04.04.2020 14:00:00
448269 | 04.04.2020 14:00
448269 04.04.2020 14:00 ATTACK VRÚTKY   :   ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448270 | 04.04.2020 14:00
448270 04.04.2020 14:00 MFK Bytča   :   FK Predmier
448271 | 04.04.2020 14:00
448271 04.04.2020 14:00 Oravan Oravská Jasenica   :   FK Slávia Staškov
448272 | 04.04.2020 14:00
448272 04.04.2020 14:00 FK Tatran Turzovka   :   OŠK Rosina
448273 | 04.04.2020 14:00
448273 04.04.2020 14:00 ŠK Tvrdošín   :   ŠK Belá
448274 | 04.04.2020 14:00
448274 04.04.2020 14:00 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou   :   TJ Roháče Zuberec
448275 | 04.04.2020 14:00
448275 04.04.2020 14:00 TJ Pokrok Stará Bystrica   :   OŠK Ludrová
16. kolo | 11.04.2020 14:00:00
448276 | 11.04.2020 14:00
448276 11.04.2020 14:00 ATTACK VRÚTKY   :   TJ Pokrok Stará Bystrica
448277 | 11.04.2020 14:00
448277 11.04.2020 14:00 OŠK Ludrová   :   TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448278 | 11.04.2020 14:00
448278 11.04.2020 14:00 TJ Roháče Zuberec   :   ŠK Tvrdošín
448279 | 11.04.2020 14:00
448279 11.04.2020 14:00 ŠK Belá   :   FK Tatran Turzovka
448280 | 11.04.2020 14:00
448280 11.04.2020 14:00 OŠK Rosina   :   Oravan Oravská Jasenica
448281 | 11.04.2020 14:00
448281 11.04.2020 14:00 FK Slávia Staškov   :   MFK Bytča
448282 | 11.04.2020 14:00
448282 11.04.2020 14:00 FK Predmier   :   ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
17. kolo | 18.04.2020 14:00:00
448283 | 18.04.2020 14:00
448283 18.04.2020 14:00 FK Predmier   :   ATTACK VRÚTKY
448284 | 18.04.2020 14:00
448284 18.04.2020 14:00 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka   :   FK Slávia Staškov
448285 | 18.04.2020 14:00
448285 18.04.2020 14:00 MFK Bytča   :   OŠK Rosina
448286 | 18.04.2020 14:00
448286 18.04.2020 14:00 Oravan Oravská Jasenica   :   ŠK Belá
448287 | 18.04.2020 14:00
448287 18.04.2020 14:00 FK Tatran Turzovka   :   TJ Roháče Zuberec
448288 | 18.04.2020 14:00
448288 18.04.2020 14:00 ŠK Tvrdošín   :   OŠK Ludrová
448289 | 18.04.2020 14:00
448289 18.04.2020 14:00 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou   :   TJ Pokrok Stará Bystrica
18. kolo | 25.04.2020 14:00:00
448290 | 25.04.2020 14:00
448290 25.04.2020 14:00 ATTACK VRÚTKY   :   TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448291 | 25.04.2020 14:00
448291 25.04.2020 14:00 TJ Pokrok Stará Bystrica   :   ŠK Tvrdošín
448292 | 25.04.2020 14:00
448292 25.04.2020 14:00 OŠK Ludrová   :   FK Tatran Turzovka
448293 | 25.04.2020 14:00
448293 25.04.2020 14:00 TJ Roháče Zuberec   :   Oravan Oravská Jasenica
448294 | 25.04.2020 14:00
448294 25.04.2020 14:00 ŠK Belá   :   MFK Bytča
448295 | 25.04.2020 14:00
448295 25.04.2020 14:00 OŠK Rosina   :   ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448296 | 25.04.2020 14:00
448296 25.04.2020 14:00 FK Slávia Staškov   :   FK Predmier
19. kolo | 02.05.2020 14:00:00
448297 | 02.05.2020 14:00
448297 02.05.2020 14:00 FK Slávia Staškov   :   ATTACK VRÚTKY
448298 | 02.05.2020 14:00
448298 02.05.2020 14:00 FK Predmier   :   OŠK Rosina
448299 | 02.05.2020 14:00
448299 02.05.2020 14:00 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka   :   ŠK Belá
448300 | 02.05.2020 14:00
448300 02.05.2020 14:00 MFK Bytča   :   TJ Roháče Zuberec
448301 | 02.05.2020 14:00
448301 02.05.2020 14:00 Oravan Oravská Jasenica   :   OŠK Ludrová
448302 | 02.05.2020 14:00
448302 02.05.2020 14:00 FK Tatran Turzovka   :   TJ Pokrok Stará Bystrica
448303 | 02.05.2020 14:00
448303 02.05.2020 14:00 ŠK Tvrdošín   :   TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
26. kolo | 06.05.2020 14:00:00
448346 | 06.05.2020 14:00
448346 06.05.2020 14:00 ATTACK VRÚTKY   :   MFK Bytča
448347 | 06.05.2020 14:00
448347 06.05.2020 14:00 Oravan Oravská Jasenica   :   ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448348 | 06.05.2020 14:00
448348 06.05.2020 14:00 FK Tatran Turzovka   :   FK Predmier
448349 | 06.05.2020 14:00
448349 06.05.2020 14:00 ŠK Tvrdošín   :   FK Slávia Staškov
448350 | 06.05.2020 14:00
448350 06.05.2020 14:00 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou   :   OŠK Rosina
448351 | 06.05.2020 14:00
448351 06.05.2020 14:00 TJ Pokrok Stará Bystrica   :   ŠK Belá
448352 | 06.05.2020 14:00
448352 06.05.2020 14:00 OŠK Ludrová   :   TJ Roháče Zuberec
20. kolo | 09.05.2020 14:00:00
448304 | 09.05.2020 14:00
448304 09.05.2020 14:00 ATTACK VRÚTKY   :   ŠK Tvrdošín
448305 | 09.05.2020 14:00
448305 09.05.2020 14:00 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou   :   FK Tatran Turzovka
448306 | 09.05.2020 14:00
448306 09.05.2020 14:00 TJ Pokrok Stará Bystrica   :   Oravan Oravská Jasenica
448307 | 09.05.2020 14:00
448307 09.05.2020 14:00 OŠK Ludrová   :   MFK Bytča
448308 | 09.05.2020 14:00
448308 09.05.2020 14:00 TJ Roháče Zuberec   :   ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448309 | 09.05.2020 14:00
448309 09.05.2020 14:00 ŠK Belá   :   FK Predmier
448310 | 09.05.2020 14:00
448310 09.05.2020 14:00 OŠK Rosina   :   FK Slávia Staškov
21. kolo | 16.05.2020 14:00:00
448311 | 16.05.2020 14:00
448311 16.05.2020 14:00 OŠK Rosina   :   ATTACK VRÚTKY
448312 | 16.05.2020 14:00
448312 16.05.2020 14:00 FK Slávia Staškov   :   ŠK Belá
448313 | 16.05.2020 14:00
448313 16.05.2020 14:00 FK Predmier   :   TJ Roháče Zuberec
448314 | 16.05.2020 14:00
448314 16.05.2020 14:00 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka   :   OŠK Ludrová
448315 | 16.05.2020 14:00
448315 16.05.2020 14:00 MFK Bytča   :   TJ Pokrok Stará Bystrica
448316 | 16.05.2020 14:00
448316 16.05.2020 14:00 Oravan Oravská Jasenica   :   TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448317 | 16.05.2020 14:00
448317 16.05.2020 14:00 FK Tatran Turzovka   :   ŠK Tvrdošín
22. kolo | 23.05.2020 14:00:00
448318 | 23.05.2020 14:00
448318 23.05.2020 14:00 ATTACK VRÚTKY   :   FK Tatran Turzovka
448319 | 23.05.2020 14:00
448319 23.05.2020 14:00 ŠK Tvrdošín   :   Oravan Oravská Jasenica
448320 | 23.05.2020 14:00
448320 23.05.2020 14:00 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou   :   MFK Bytča
448321 | 23.05.2020 14:00
448321 23.05.2020 14:00 TJ Pokrok Stará Bystrica   :   ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448322 | 23.05.2020 14:00
448322 23.05.2020 14:00 OŠK Ludrová   :   FK Predmier
448323 | 23.05.2020 14:00
448323 23.05.2020 14:00 TJ Roháče Zuberec   :   FK Slávia Staškov
448324 | 23.05.2020 14:00
448324 23.05.2020 14:00 ŠK Belá   :   OŠK Rosina
23. kolo | 30.05.2020 14:00:00
448325 | 30.05.2020 14:00
448325 30.05.2020 14:00 ŠK Belá   :   ATTACK VRÚTKY
448326 | 30.05.2020 14:00
448326 30.05.2020 14:00 OŠK Rosina   :   TJ Roháče Zuberec
448327 | 30.05.2020 14:00
448327 30.05.2020 14:00 FK Slávia Staškov   :   OŠK Ludrová
448328 | 30.05.2020 14:00
448328 30.05.2020 14:00 FK Predmier   :   TJ Pokrok Stará Bystrica
448329 | 30.05.2020 14:00
448329 30.05.2020 14:00 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka   :   TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448330 | 30.05.2020 14:00
448330 30.05.2020 14:00 MFK Bytča   :   ŠK Tvrdošín
448331 | 30.05.2020 14:00
448331 30.05.2020 14:00 Oravan Oravská Jasenica   :   FK Tatran Turzovka
24. kolo | 06.06.2020 14:00:00
448332 | 06.06.2020 14:00
448332 06.06.2020 14:00 ATTACK VRÚTKY   :   Oravan Oravská Jasenica
448333 | 06.06.2020 14:00
448333 06.06.2020 14:00 FK Tatran Turzovka   :   MFK Bytča
448334 | 06.06.2020 14:00
448334 06.06.2020 14:00 ŠK Tvrdošín   :   ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448335 | 06.06.2020 14:00
448335 06.06.2020 14:00 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou   :   FK Predmier
448336 | 06.06.2020 14:00
448336 06.06.2020 14:00 TJ Pokrok Stará Bystrica   :   FK Slávia Staškov
448337 | 06.06.2020 14:00
448337 06.06.2020 14:00 OŠK Ludrová   :   OŠK Rosina
448338 | 06.06.2020 14:00
448338 06.06.2020 14:00 TJ Roháče Zuberec   :   ŠK Belá
25. kolo | 13.06.2020 14:00:00
448339 | 13.06.2020 14:00
448339 13.06.2020 14:00 TJ Roháče Zuberec   :   ATTACK VRÚTKY
448340 | 13.06.2020 14:00
448340 13.06.2020 14:00 ŠK Belá   :   OŠK Ludrová
448341 | 13.06.2020 14:00
448341 13.06.2020 14:00 OŠK Rosina   :   TJ Pokrok Stará Bystrica
448342 | 13.06.2020 14:00
448342 13.06.2020 14:00 FK Slávia Staškov   :   TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448343 | 13.06.2020 14:00
448343 13.06.2020 14:00 FK Predmier   :   ŠK Tvrdošín
448344 | 13.06.2020 14:00
448344 13.06.2020 14:00 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka   :   FK Tatran Turzovka
448345 | 13.06.2020 14:00
448345 13.06.2020 14:00 MFK Bytča   :   Oravan Oravská Jasenica
Tabuľka IV.liga dorast U19 skupina SEVER - IV.liga dorast U19 skupina SEVER

    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 Oravan Oravská Jasenica 9 9 0 0 54:15 27 14 9 0
2 ŠK Tvrdošín 9 8 0 1 53:21 24 13 6 0
3 TJ Pokrok Stará Bystrica 10 5 1 4 24:29 16 12 -2 0
4 FK Slávia Staškov 9 5 0 4 33:27 15 11 0 0
5 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka 9 4 3 2 26:20 15 10 -3 0
6 FK Predmier 9 5 0 4 20:18 15 9 6 0
7 ATTACK VRÚTKY 9 4 0 5 35:30 12 8 3 0
8 FK Tatran Turzovka 9 3 1 5 22:33 10 7 -2 0
9 TJ Družstevník Dlhá nad Oravou 9 2 1 6 23:37 7 6 -5 0
10 OŠK Rosina 9 2 1 6 32:48 7 5 -2 0
11 MFK Bytča 9 2 0 7 20:40 6 4 -6 0
12 TJ Roháče Zuberec 10 1 3 6 20:44 6 3 -9 0
13 OŠK Ludrová (odstúpené) 0 0 0 0 0:0 0 2 0 0
14 ŠK Belá (odstúpené) 0 0 0 0 0:0 0 1 0 0