IV.liga dorast U19 skupina SEVER
4. kolo | 24.08.2019 14:00:00
448192 | 23.08.2019 17:00
44819223.08.2019 17:00ATTACK VRÚTKY3 : 1FK Predmier
448194 | 24.08.2019 14:00
44819424.08.2019 14:00OŠK Rosina7 : 2MFK Bytča
448195 | 24.08.2019 14:00
44819524.08.2019 14:00ŠK Belá5 : 6Oravan Oravská Jasenica
448196 | 24.08.2019 14:00
44819624.08.2019 14:00TJ Roháče Zuberec1 : 1FK Tatran Turzovka
448197 | 24.08.2019 14:00
44819724.08.2019 14:00OŠK Ludrová0 : 0ŠK Tvrdošín
448198 | 24.08.2019 14:00
44819824.08.2019 14:00TJ Pokrok Stará Bystrica3 : 2TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448193 | 25.08.2019 10:00
44819325.08.2019 10:00FK Slávia Staškov2 : 3ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
1. kolo | 29.08.2019 14:00:00
448171 | 29.08.2019 14:00
44817129.08.2019 14:00OŠK Ludrová0 : 0ATTACK VRÚTKY
448172 | 29.08.2019 14:00
44817229.08.2019 14:00TJ Pokrok Stará Bystrica2 : 2TJ Roháče Zuberec
448173 | 29.08.2019 14:00
44817329.08.2019 14:00TJ Družstevník Dlhá nad Oravou0 : 0ŠK Belá
448174 | 29.08.2019 14:00
44817429.08.2019 14:00ŠK Tvrdošín5 : 4OŠK Rosina
448175 | 29.08.2019 14:00
44817529.08.2019 14:00FK Tatran Turzovka5 : 0FK Slávia Staškov
448176 | 29.08.2019 14:00
44817629.08.2019 14:00Oravan Oravská Jasenica6 : 3FK Predmier
448177 | 29.08.2019 14:00
44817729.08.2019 14:00MFK Bytča0 : 5ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
5. kolo | 31.08.2019 14:00:00
448199 | 31.08.2019 14:00
44819931.08.2019 14:00TJ Družstevník Dlhá nad Oravou5 : 3ATTACK VRÚTKY
448200 | 31.08.2019 14:00
44820031.08.2019 14:00ŠK Tvrdošín9 : 1TJ Pokrok Stará Bystrica
448201 | 31.08.2019 14:00
44820131.08.2019 14:00FK Tatran Turzovka0 : 0OŠK Ludrová
448203 | 31.08.2019 14:00
44820331.08.2019 14:00MFK Bytča3 : 2ŠK Belá
448202 | 01.09.2019 13:00
44820201.09.2019 13:00Oravan Oravská Jasenica5 : 2TJ Roháče Zuberec
448204 | 01.09.2019 13:00
44820401.09.2019 13:00ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka3 : 3OŠK Rosina
448205 | 01.09.2019 13:00
44820501.09.2019 13:00FK Predmier0 : 2FK Slávia Staškov
6. kolo | 07.09.2019 14:00:00
448207 | 07.09.2019 14:00
44820707.09.2019 14:00OŠK Rosina0 : 4FK Predmier
448208 | 07.09.2019 14:00
44820807.09.2019 14:00ŠK Belá0 : 4ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448209 | 07.09.2019 14:00
44820907.09.2019 14:00TJ Roháče Zuberec1 : 5MFK Bytča
448210 | 07.09.2019 14:00
44821007.09.2019 14:00OŠK Ludrová0 : 0Oravan Oravská Jasenica
448211 | 07.09.2019 14:00
44821107.09.2019 14:00TJ Pokrok Stará Bystrica4 : 2FK Tatran Turzovka
448212 | 07.09.2019 14:00
44821207.09.2019 14:00TJ Družstevník Dlhá nad Oravou1 : 6ŠK Tvrdošín
448206 | 08.09.2019 10:00
44820608.09.2019 10:00ATTACK VRÚTKY4 : 2FK Slávia Staškov
2. kolo | 11.09.2019 14:00:00
448184 | 11.09.2019 14:00
44818411.09.2019 14:00OŠK Ludrová0 : 0TJ Pokrok Stará Bystrica
448179 | 11.09.2019 15:30
44817911.09.2019 15:30FK Predmier4 : 2MFK Bytča
448180 | 11.09.2019 15:30
44818011.09.2019 15:30FK Slávia Staškov2 : 6Oravan Oravská Jasenica
448181 | 11.09.2019 15:30
44818111.09.2019 15:30OŠK Rosina10 : 2FK Tatran Turzovka
448183 | 11.09.2019 15:30
44818311.09.2019 15:30TJ Roháče Zuberec1 : 9TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448178 | 11.09.2019 16:30
44817811.09.2019 16:30ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka3 : 2ATTACK VRÚTKY
448182 | 18.09.2019 15:00
44818218.09.2019 15:00ŠK Belá1 : 12ŠK Tvrdošín
7. kolo | 14.09.2019 14:00:00
448214 | 14.09.2019 13:00
44821414.09.2019 13:00FK Tatran Turzovka1 : 0TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448213 | 14.09.2019 14:00
44821314.09.2019 14:00ŠK Tvrdošín5 : 4ATTACK VRÚTKY
448216 | 14.09.2019 14:00
44821614.09.2019 14:00MFK Bytča0 : 0OŠK Ludrová
448219 | 15.09.2019 10:00
44821915.09.2019 10:00FK Slávia Staškov9 : 1OŠK Rosina
448215 | 15.09.2019 13:00
44821515.09.2019 13:00Oravan Oravská Jasenica6 : 0TJ Pokrok Stará Bystrica
448217 | 15.09.2019 13:00
44821715.09.2019 13:00ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka2 : 2TJ Roháče Zuberec
448218 | 15.09.2019 13:00
44821815.09.2019 13:00FK Predmier4 : 1ŠK Belá
8. kolo | 21.09.2019 14:00:00
448221 | 21.09.2019 14:00
44822121.09.2019 14:00ŠK Belá1 : 3FK Slávia Staškov
448222 | 21.09.2019 14:00
44822221.09.2019 14:00TJ Roháče Zuberec0 : 3FK Predmier
448223 | 21.09.2019 14:00
44822321.09.2019 14:00OŠK Ludrová0 : 0ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448224 | 21.09.2019 14:00
44822421.09.2019 14:00TJ Pokrok Stará Bystrica2 : 0MFK Bytča
448226 | 21.09.2019 14:00
44822621.09.2019 14:00ŠK Tvrdošín6 : 2FK Tatran Turzovka
448225 | 21.09.2019 15:00
44822521.09.2019 15:00TJ Družstevník Dlhá nad Oravou2 : 11Oravan Oravská Jasenica
448220 | 22.09.2019 10:00
44822022.09.2019 10:00ATTACK VRÚTKY12 : 0OŠK Rosina
3. kolo | 25.09.2019 14:00:00
448186 | 25.09.2019 14:00
44818625.09.2019 14:00TJ Družstevník Dlhá nad Oravou0 : 0OŠK Ludrová
448185 | 25.09.2019 15:30
44818525.09.2019 15:30TJ Pokrok Stará Bystrica4 : 1ATTACK VRÚTKY
448188 | 25.09.2019 15:30
44818825.09.2019 15:30FK Tatran Turzovka0 : 0ŠK Belá
448190 | 25.09.2019 15:30
44819025.09.2019 15:30MFK Bytča2 : 6FK Slávia Staškov
448191 | 25.09.2019 15:30
44819125.09.2019 15:30ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka1 : 2FK Predmier
448187 | 02.10.2019 16:00
44818702.10.2019 16:00ŠK Tvrdošín7 : 3TJ Roháče Zuberec
448189 | 02.10.2019 16:00
44818902.10.2019 16:00Oravan Oravská Jasenica6 : 3OŠK Rosina
9. kolo | 28.09.2019 14:00:00
448227 | 28.09.2019 14:00
44822728.09.2019 14:00FK Tatran Turzovka3 : 5ATTACK VRÚTKY
448229 | 28.09.2019 14:00
44822928.09.2019 14:00MFK Bytča7 : 1TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448233 | 28.09.2019 14:00
44823328.09.2019 14:00OŠK Rosina4 : 3ŠK Belá
448232 | 29.09.2019 10:00
44823229.09.2019 10:00FK Slávia Staškov6 : 3TJ Roháče Zuberec
448228 | 29.09.2019 12:30
44822829.09.2019 12:30Oravan Oravská Jasenica1 : 0ŠK Tvrdošín
448230 | 29.09.2019 12:30
44823029.09.2019 12:30ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka3 : 2TJ Pokrok Stará Bystrica
448231 | 29.09.2019 12:30
44823129.09.2019 12:30FK Predmier0 : 0OŠK Ludrová
10. kolo | 05.10.2019 14:00:00
448239 | 05.10.2019 10:00
44823905.10.2019 10:00ŠK Tvrdošín10 : 1MFK Bytča
448235 | 05.10.2019 14:00
44823505.10.2019 14:00TJ Roháče Zuberec5 : 4OŠK Rosina
448236 | 05.10.2019 14:00
44823605.10.2019 14:00OŠK Ludrová0 : 0FK Slávia Staškov
448237 | 05.10.2019 14:00
44823705.10.2019 14:00TJ Pokrok Stará Bystrica3 : 0FK Predmier
448238 | 05.10.2019 14:00
44823805.10.2019 14:00TJ Družstevník Dlhá nad Oravou2 : 2ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448240 | 05.10.2019 14:00
44824005.10.2019 14:00FK Tatran Turzovka2 : 6Oravan Oravská Jasenica
448234 | 06.10.2019 10:00
44823406.10.2019 10:00ATTACK VRÚTKY0 : 0ŠK Belá
11. kolo | 12.10.2019 14:00:00
448242 | 12.10.2019 14:00
44824212.10.2019 14:00MFK Bytča1 : 4FK Tatran Turzovka
448246 | 12.10.2019 14:00
44824612.10.2019 14:00OŠK Rosina0 : 0OŠK Ludrová
448247 | 12.10.2019 14:00
44824712.10.2019 14:00ŠK Belá0 : 0TJ Roháče Zuberec
448245 | 13.10.2019 10:00
44824513.10.2019 10:00FK Slávia Staškov4 : 3TJ Pokrok Stará Bystrica
448241 | 13.10.2019 12:00
44824113.10.2019 12:00Oravan Oravská Jasenica7 : 1ATTACK VRÚTKY
448243 | 13.10.2019 12:00
44824313.10.2019 12:00ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka4 : 5ŠK Tvrdošín
448244 | 13.10.2019 12:00
44824413.10.2019 12:00FK Predmier3 : 1TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
12. kolo | 19.10.2019 14:00:00
448252 | 19.10.2019 10:00
44825219.10.2019 10:00ŠK Tvrdošín  :  FK Predmier
448254 | 19.10.2019 11:00
44825419.10.2019 11:00Oravan Oravská Jasenica  :  MFK Bytča
448249 | 19.10.2019 14:00
44824919.10.2019 14:00OŠK Ludrová  :  ŠK Belá
448250 | 19.10.2019 14:00
44825019.10.2019 14:00TJ Pokrok Stará Bystrica  :  OŠK Rosina
448251 | 19.10.2019 14:00
44825119.10.2019 14:00TJ Družstevník Dlhá nad Oravou  :  FK Slávia Staškov
448253 | 19.10.2019 14:00
44825319.10.2019 14:00FK Tatran Turzovka  :  ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448248 | 20.10.2019 10:00
44824820.10.2019 10:00ATTACK VRÚTKY  :  TJ Roháče Zuberec
13. kolo | 26.10.2019 14:00:00
448255 | 26.10.2019 14:00
44825526.10.2019 14:00MFK Bytča  :  ATTACK VRÚTKY
448259 | 26.10.2019 14:00
44825926.10.2019 14:00OŠK Rosina  :  TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448260 | 26.10.2019 14:00
44826026.10.2019 14:00ŠK Belá  :  TJ Pokrok Stará Bystrica
448261 | 26.10.2019 14:00
44826126.10.2019 14:00TJ Roháče Zuberec  :  OŠK Ludrová
448258 | 27.10.2019 10:00
44825827.10.2019 10:00FK Slávia Staškov  :  ŠK Tvrdošín
448256 | 27.10.2019 11:30
44825627.10.2019 11:30ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka  :  Oravan Oravská Jasenica
448257 | 27.10.2019 11:30
44825727.10.2019 11:30FK Predmier  :  FK Tatran Turzovka
14. kolo | 28.03.2020 14:00:00
448262 | 28.03.2020 14:00
44826228.03.2020 14:00ATTACK VRÚTKY  :  OŠK Ludrová
448263 | 28.03.2020 14:00
44826328.03.2020 14:00TJ Roháče Zuberec  :  TJ Pokrok Stará Bystrica
448264 | 28.03.2020 14:00
44826428.03.2020 14:00ŠK Belá  :  TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448265 | 28.03.2020 14:00
44826528.03.2020 14:00OŠK Rosina  :  ŠK Tvrdošín
448266 | 28.03.2020 14:00
44826628.03.2020 14:00FK Slávia Staškov  :  FK Tatran Turzovka
448267 | 28.03.2020 14:00
44826728.03.2020 14:00FK Predmier  :  Oravan Oravská Jasenica
448268 | 28.03.2020 14:00
44826828.03.2020 14:00ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka  :  MFK Bytča
15. kolo | 04.04.2020 14:00:00
448269 | 04.04.2020 14:00
44826904.04.2020 14:00ATTACK VRÚTKY  :  ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448270 | 04.04.2020 14:00
44827004.04.2020 14:00MFK Bytča  :  FK Predmier
448271 | 04.04.2020 14:00
44827104.04.2020 14:00Oravan Oravská Jasenica  :  FK Slávia Staškov
448272 | 04.04.2020 14:00
44827204.04.2020 14:00FK Tatran Turzovka  :  OŠK Rosina
448273 | 04.04.2020 14:00
44827304.04.2020 14:00ŠK Tvrdošín  :  ŠK Belá
448274 | 04.04.2020 14:00
44827404.04.2020 14:00TJ Družstevník Dlhá nad Oravou  :  TJ Roháče Zuberec
448275 | 04.04.2020 14:00
44827504.04.2020 14:00TJ Pokrok Stará Bystrica  :  OŠK Ludrová
16. kolo | 11.04.2020 14:00:00
448276 | 11.04.2020 14:00
44827611.04.2020 14:00ATTACK VRÚTKY  :  TJ Pokrok Stará Bystrica
448277 | 11.04.2020 14:00
44827711.04.2020 14:00OŠK Ludrová  :  TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448278 | 11.04.2020 14:00
44827811.04.2020 14:00TJ Roháče Zuberec  :  ŠK Tvrdošín
448279 | 11.04.2020 14:00
44827911.04.2020 14:00ŠK Belá  :  FK Tatran Turzovka
448280 | 11.04.2020 14:00
44828011.04.2020 14:00OŠK Rosina  :  Oravan Oravská Jasenica
448281 | 11.04.2020 14:00
44828111.04.2020 14:00FK Slávia Staškov  :  MFK Bytča
448282 | 11.04.2020 14:00
44828211.04.2020 14:00FK Predmier  :  ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
17. kolo | 18.04.2020 14:00:00
448283 | 18.04.2020 14:00
44828318.04.2020 14:00FK Predmier  :  ATTACK VRÚTKY
448284 | 18.04.2020 14:00
44828418.04.2020 14:00ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka  :  FK Slávia Staškov
448285 | 18.04.2020 14:00
44828518.04.2020 14:00MFK Bytča  :  OŠK Rosina
448286 | 18.04.2020 14:00
44828618.04.2020 14:00Oravan Oravská Jasenica  :  ŠK Belá
448287 | 18.04.2020 14:00
44828718.04.2020 14:00FK Tatran Turzovka  :  TJ Roháče Zuberec
448288 | 18.04.2020 14:00
44828818.04.2020 14:00ŠK Tvrdošín  :  OŠK Ludrová
448289 | 18.04.2020 14:00
44828918.04.2020 14:00TJ Družstevník Dlhá nad Oravou  :  TJ Pokrok Stará Bystrica
18. kolo | 25.04.2020 14:00:00
448290 | 25.04.2020 14:00
44829025.04.2020 14:00ATTACK VRÚTKY  :  TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448291 | 25.04.2020 14:00
44829125.04.2020 14:00TJ Pokrok Stará Bystrica  :  ŠK Tvrdošín
448292 | 25.04.2020 14:00
44829225.04.2020 14:00OŠK Ludrová  :  FK Tatran Turzovka
448293 | 25.04.2020 14:00
44829325.04.2020 14:00TJ Roháče Zuberec  :  Oravan Oravská Jasenica
448294 | 25.04.2020 14:00
44829425.04.2020 14:00ŠK Belá  :  MFK Bytča
448295 | 25.04.2020 14:00
44829525.04.2020 14:00OŠK Rosina  :  ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448296 | 25.04.2020 14:00
44829625.04.2020 14:00FK Slávia Staškov  :  FK Predmier
19. kolo | 02.05.2020 14:00:00
448297 | 02.05.2020 14:00
44829702.05.2020 14:00FK Slávia Staškov  :  ATTACK VRÚTKY
448298 | 02.05.2020 14:00
44829802.05.2020 14:00FK Predmier  :  OŠK Rosina
448299 | 02.05.2020 14:00
44829902.05.2020 14:00ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka  :  ŠK Belá
448300 | 02.05.2020 14:00
44830002.05.2020 14:00MFK Bytča  :  TJ Roháče Zuberec
448301 | 02.05.2020 14:00
44830102.05.2020 14:00Oravan Oravská Jasenica  :  OŠK Ludrová
448302 | 02.05.2020 14:00
44830202.05.2020 14:00FK Tatran Turzovka  :  TJ Pokrok Stará Bystrica
448303 | 02.05.2020 14:00
44830302.05.2020 14:00ŠK Tvrdošín  :  TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
26. kolo | 06.05.2020 14:00:00
448346 | 06.05.2020 14:00
44834606.05.2020 14:00ATTACK VRÚTKY  :  MFK Bytča
448347 | 06.05.2020 14:00
44834706.05.2020 14:00Oravan Oravská Jasenica  :  ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448348 | 06.05.2020 14:00
44834806.05.2020 14:00FK Tatran Turzovka  :  FK Predmier
448349 | 06.05.2020 14:00
44834906.05.2020 14:00ŠK Tvrdošín  :  FK Slávia Staškov
448350 | 06.05.2020 14:00
44835006.05.2020 14:00TJ Družstevník Dlhá nad Oravou  :  OŠK Rosina
448351 | 06.05.2020 14:00
44835106.05.2020 14:00TJ Pokrok Stará Bystrica  :  ŠK Belá
448352 | 06.05.2020 14:00
44835206.05.2020 14:00OŠK Ludrová  :  TJ Roháče Zuberec
20. kolo | 09.05.2020 14:00:00
448304 | 09.05.2020 14:00
44830409.05.2020 14:00ATTACK VRÚTKY  :  ŠK Tvrdošín
448305 | 09.05.2020 14:00
44830509.05.2020 14:00TJ Družstevník Dlhá nad Oravou  :  FK Tatran Turzovka
448306 | 09.05.2020 14:00
44830609.05.2020 14:00TJ Pokrok Stará Bystrica  :  Oravan Oravská Jasenica
448307 | 09.05.2020 14:00
44830709.05.2020 14:00OŠK Ludrová  :  MFK Bytča
448308 | 09.05.2020 14:00
44830809.05.2020 14:00TJ Roháče Zuberec  :  ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448309 | 09.05.2020 14:00
44830909.05.2020 14:00ŠK Belá  :  FK Predmier
448310 | 09.05.2020 14:00
44831009.05.2020 14:00OŠK Rosina  :  FK Slávia Staškov
21. kolo | 16.05.2020 14:00:00
448311 | 16.05.2020 14:00
44831116.05.2020 14:00OŠK Rosina  :  ATTACK VRÚTKY
448312 | 16.05.2020 14:00
44831216.05.2020 14:00FK Slávia Staškov  :  ŠK Belá
448313 | 16.05.2020 14:00
44831316.05.2020 14:00FK Predmier  :  TJ Roháče Zuberec
448314 | 16.05.2020 14:00
44831416.05.2020 14:00ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka  :  OŠK Ludrová
448315 | 16.05.2020 14:00
44831516.05.2020 14:00MFK Bytča  :  TJ Pokrok Stará Bystrica
448316 | 16.05.2020 14:00
44831616.05.2020 14:00Oravan Oravská Jasenica  :  TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448317 | 16.05.2020 14:00
44831716.05.2020 14:00FK Tatran Turzovka  :  ŠK Tvrdošín
22. kolo | 23.05.2020 14:00:00
448318 | 23.05.2020 14:00
44831823.05.2020 14:00ATTACK VRÚTKY  :  FK Tatran Turzovka
448319 | 23.05.2020 14:00
44831923.05.2020 14:00ŠK Tvrdošín  :  Oravan Oravská Jasenica
448320 | 23.05.2020 14:00
44832023.05.2020 14:00TJ Družstevník Dlhá nad Oravou  :  MFK Bytča
448321 | 23.05.2020 14:00
44832123.05.2020 14:00TJ Pokrok Stará Bystrica  :  ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448322 | 23.05.2020 14:00
44832223.05.2020 14:00OŠK Ludrová  :  FK Predmier
448323 | 23.05.2020 14:00
44832323.05.2020 14:00TJ Roháče Zuberec  :  FK Slávia Staškov
448324 | 23.05.2020 14:00
44832423.05.2020 14:00ŠK Belá  :  OŠK Rosina
23. kolo | 30.05.2020 14:00:00
448325 | 30.05.2020 14:00
44832530.05.2020 14:00ŠK Belá  :  ATTACK VRÚTKY
448326 | 30.05.2020 14:00
44832630.05.2020 14:00OŠK Rosina  :  TJ Roháče Zuberec
448327 | 30.05.2020 14:00
44832730.05.2020 14:00FK Slávia Staškov  :  OŠK Ludrová
448328 | 30.05.2020 14:00
44832830.05.2020 14:00FK Predmier  :  TJ Pokrok Stará Bystrica
448329 | 30.05.2020 14:00
44832930.05.2020 14:00ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka  :  TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448330 | 30.05.2020 14:00
44833030.05.2020 14:00MFK Bytča  :  ŠK Tvrdošín
448331 | 30.05.2020 14:00
44833130.05.2020 14:00Oravan Oravská Jasenica  :  FK Tatran Turzovka
24. kolo | 06.06.2020 14:00:00
448332 | 06.06.2020 14:00
44833206.06.2020 14:00ATTACK VRÚTKY  :  Oravan Oravská Jasenica
448333 | 06.06.2020 14:00
44833306.06.2020 14:00FK Tatran Turzovka  :  MFK Bytča
448334 | 06.06.2020 14:00
44833406.06.2020 14:00ŠK Tvrdošín  :  ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
448335 | 06.06.2020 14:00
44833506.06.2020 14:00TJ Družstevník Dlhá nad Oravou  :  FK Predmier
448336 | 06.06.2020 14:00
44833606.06.2020 14:00TJ Pokrok Stará Bystrica  :  FK Slávia Staškov
448337 | 06.06.2020 14:00
44833706.06.2020 14:00OŠK Ludrová  :  OŠK Rosina
448338 | 06.06.2020 14:00
44833806.06.2020 14:00TJ Roháče Zuberec  :  ŠK Belá
25. kolo | 13.06.2020 14:00:00
448339 | 13.06.2020 14:00
44833913.06.2020 14:00TJ Roháče Zuberec  :  ATTACK VRÚTKY
448340 | 13.06.2020 14:00
44834013.06.2020 14:00ŠK Belá  :  OŠK Ludrová
448341 | 13.06.2020 14:00
44834113.06.2020 14:00OŠK Rosina  :  TJ Pokrok Stará Bystrica
448342 | 13.06.2020 14:00
44834213.06.2020 14:00FK Slávia Staškov  :  TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
448343 | 13.06.2020 14:00
44834313.06.2020 14:00FK Predmier  :  ŠK Tvrdošín
448344 | 13.06.2020 14:00
44834413.06.2020 14:00ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka  :  FK Tatran Turzovka
448345 | 13.06.2020 14:00
44834513.06.2020 14:00MFK Bytča  :  Oravan Oravská Jasenica
Tabuľka IV.liga dorast U19 skupina SEVER - IV.liga dorast U19 skupina SEVER

  KlubZVRPSkóreBK+/-FP
1Oravan Oravská Jasenica990054:15271490
2ŠK Tvrdošín980153:21241360
3TJ Pokrok Stará Bystrica1051424:291612-20
4FK Slávia Staškov950433:27151100
5ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka943226:201510-30
6FK Predmier950420:1815960
7ATTACK VRÚTKY940535:3012830
8FK Tatran Turzovka931522:33107-20
9TJ Družstevník Dlhá nad Oravou921623:3776-50
10OŠK Rosina921632:4875-20
11MFK Bytča920720:4064-60
12TJ Roháče Zuberec1013620:4463-90
13OŠK Ludrová (odstúpené)00000:00200
14ŠK Belá (odstúpené)00000:00100