IV.liga SEVER
1. kolo | 04.08.2019 17:00:00
430384 | 03.08.2019 17:00
430384 03.08.2019 17:00 OŠK Baník Stráňavy 2 : 1 MFK Dolný Kubín
430378 | 04.08.2019 17:00
430378 04.08.2019 17:00 ŠK Javorník Makov 4 : 2 FK Rajec
430379 | 04.08.2019 17:00
430379 04.08.2019 17:00 ŠK Olympia Bobrov 1 : 4 OFK Teplička nad Váhom
430380 | 04.08.2019 17:00
430380 04.08.2019 17:00 ŠK Závažná Poruba 3 : 1 FK Slovan Žabokreky
430381 | 04.08.2019 17:00
430381 04.08.2019 17:00 ŠK Tvrdošín 2 : 1 OŠK Rosina
430382 | 04.08.2019 17:00
430382 04.08.2019 17:00 TJ Družstevník Belá - Dulice 0 : 4 FK Slávia Staškov
430383 | 04.08.2019 17:09
430383 04.08.2019 17:09 MŠK Kysucké Nové Mesto 2 : 1 ŠK Dynamo Diviaky
2. kolo | 11.08.2019 17:00:00
430387 | 10.08.2019 17:00
430387 10.08.2019 17:00 FK Slávia Staškov 2 : 1 MŠK Kysucké Nové Mesto
430386 | 11.08.2019 17:00
430386 11.08.2019 17:00 ŠK Dynamo Diviaky 1 : 2 OŠK Baník Stráňavy
430388 | 11.08.2019 17:00
430388 11.08.2019 17:00 OŠK Rosina 1 : 0 TJ Družstevník Belá - Dulice
430389 | 11.08.2019 17:00
430389 11.08.2019 17:00 FK Slovan Žabokreky 0 : 2 ŠK Tvrdošín
430390 | 11.08.2019 17:00
430390 11.08.2019 17:00 OFK Teplička nad Váhom 5 : 1 ŠK Závažná Poruba
430391 | 11.08.2019 17:00
430391 11.08.2019 17:00 ŠK Javorník Makov 7 : 0 ŠK Olympia Bobrov
430385 | 29.08.2019 16:30
430385 29.08.2019 16:30 FK Rajec 1 : 1 MFK Dolný Kubín
3. kolo | 18.08.2019 16:00:00
430397 | 17.08.2019 16:00
430397 17.08.2019 16:00 OŠK Baník Stráňavy 1 : 0 FK Slávia Staškov
430392 | 18.08.2019 16:00
430392 18.08.2019 16:00 ŠK Olympia Bobrov 2 : 1 FK Rajec
430393 | 18.08.2019 16:00
430393 18.08.2019 16:00 ŠK Závažná Poruba 0 : 4 ŠK Javorník Makov
430394 | 18.08.2019 16:00
430394 18.08.2019 16:00 ŠK Tvrdošín 0 : 0 OFK Teplička nad Váhom
430395 | 18.08.2019 16:00
430395 18.08.2019 16:00 TJ Družstevník Belá - Dulice 5 : 2 FK Slovan Žabokreky
430396 | 18.08.2019 16:00
430396 18.08.2019 16:00 OŠK Rosina 2 : 2 MŠK Kysucké Nové Mesto
430398 | 18.08.2019 16:00
430398 18.08.2019 16:00 MFK Dolný Kubín 2 : 3 ŠK Dynamo Diviaky
4. kolo | 25.08.2019 16:00:00
430400 | 24.08.2019 16:00
430400 24.08.2019 16:00 FK Slávia Staškov 3 : 1 MFK Dolný Kubín
430399 | 25.08.2019 16:00
430399 25.08.2019 16:00 FK Rajec 3 : 2 ŠK Dynamo Diviaky
430401 | 25.08.2019 16:00
430401 25.08.2019 16:00 OŠK Rosina 2 : 1 OŠK Baník Stráňavy
430402 | 25.08.2019 16:00
430402 25.08.2019 16:00 FK Slovan Žabokreky 0 : 4 MŠK Kysucké Nové Mesto
430403 | 25.08.2019 16:00
430403 25.08.2019 16:00 OFK Teplička nad Váhom 1 : 4 TJ Družstevník Belá - Dulice
430405 | 25.08.2019 16:00
430405 25.08.2019 16:00 ŠK Olympia Bobrov 3 : 1 ŠK Závažná Poruba
430404 | 25.08.2019 16:15
430404 25.08.2019 16:15 ŠK Javorník Makov 3 : 1 ŠK Tvrdošín
5. kolo | 01.09.2019 15:30:00
430406 | 01.09.2019 15:30
430406 01.09.2019 15:30 ŠK Závažná Poruba 2 : 0 FK Rajec
430407 | 01.09.2019 15:30
430407 01.09.2019 15:30 ŠK Tvrdošín 0 : 0 ŠK Olympia Bobrov
430408 | 01.09.2019 15:30
430408 01.09.2019 15:30 TJ Družstevník Belá - Dulice 1 : 4 ŠK Javorník Makov
430409 | 01.09.2019 15:30
430409 01.09.2019 15:30 MŠK Kysucké Nové Mesto 3 : 0 OFK Teplička nad Váhom
430410 | 01.09.2019 15:30
430410 01.09.2019 15:30 OŠK Baník Stráňavy 3 : 0 FK Slovan Žabokreky
430411 | 01.09.2019 15:30
430411 01.09.2019 15:30 MFK Dolný Kubín 1 : 2 OŠK Rosina
430412 | 01.09.2019 15:30
430412 01.09.2019 15:30 ŠK Dynamo Diviaky 1 : 5 FK Slávia Staškov
6. kolo | 08.09.2019 15:30:00
430413 | 08.09.2019 15:30
430413 08.09.2019 15:30 FK Rajec 0 : 2 FK Slávia Staškov
430414 | 08.09.2019 15:30
430414 08.09.2019 15:30 OŠK Rosina 0 : 1 ŠK Dynamo Diviaky
430415 | 08.09.2019 15:30
430415 08.09.2019 15:30 FK Slovan Žabokreky 1 : 0 MFK Dolný Kubín
430416 | 08.09.2019 15:30
430416 08.09.2019 15:30 OFK Teplička nad Váhom 2 : 1 OŠK Baník Stráňavy
430417 | 08.09.2019 15:30
430417 08.09.2019 15:30 ŠK Javorník Makov 2 : 1 MŠK Kysucké Nové Mesto
430418 | 08.09.2019 15:30
430418 08.09.2019 15:30 ŠK Olympia Bobrov 3 : 2 TJ Družstevník Belá - Dulice
430419 | 08.09.2019 15:30
430419 08.09.2019 15:30 ŠK Závažná Poruba 1 : 3 ŠK Tvrdošín
7. kolo | 15.09.2019 15:30:00
430423 | 14.09.2019 11:00
430423 14.09.2019 11:00 OŠK Baník Stráňavy 3 : 2 ŠK Javorník Makov
430426 | 14.09.2019 15:30
430426 14.09.2019 15:30 FK Slávia Staškov 2 : 1 OŠK Rosina
430420 | 15.09.2019 15:30
430420 15.09.2019 15:30 ŠK Tvrdošín 4 : 0 FK Rajec
430421 | 15.09.2019 15:30
430421 15.09.2019 15:30 TJ Družstevník Belá - Dulice 2 : 3 ŠK Závažná Poruba
430422 | 15.09.2019 15:30
430422 15.09.2019 15:30 MŠK Kysucké Nové Mesto 1 : 2 ŠK Olympia Bobrov
430424 | 15.09.2019 15:30
430424 15.09.2019 15:30 MFK Dolný Kubín 3 : 0 OFK Teplička nad Váhom
430425 | 15.09.2019 15:30
430425 15.09.2019 15:30 ŠK Dynamo Diviaky 3 : 1 FK Slovan Žabokreky
8. kolo | 22.09.2019 15:00:00
430427 | 22.09.2019 15:00
430427 22.09.2019 15:00 FK Rajec 0 : 3 OŠK Rosina
430428 | 22.09.2019 15:00
430428 22.09.2019 15:00 FK Slovan Žabokreky 2 : 1 FK Slávia Staškov
430429 | 22.09.2019 15:00
430429 22.09.2019 15:00 OFK Teplička nad Váhom 0 : 0 ŠK Dynamo Diviaky
430430 | 22.09.2019 15:00
430430 22.09.2019 15:00 ŠK Javorník Makov 3 : 0 MFK Dolný Kubín
430431 | 22.09.2019 15:00
430431 22.09.2019 15:00 ŠK Olympia Bobrov 0 : 1 OŠK Baník Stráňavy
430432 | 22.09.2019 15:00
430432 22.09.2019 15:00 ŠK Závažná Poruba 0 : 1 MŠK Kysucké Nové Mesto
430433 | 22.09.2019 15:00
430433 22.09.2019 15:00 ŠK Tvrdošín 5 : 0 TJ Družstevník Belá - Dulice
9. kolo | 29.09.2019 15:00:00
430436 | 28.09.2019 15:00
430436 28.09.2019 15:00 OŠK Baník Stráňavy 3 : 1 ŠK Závažná Poruba
430439 | 28.09.2019 15:00
430439 28.09.2019 15:00 FK Slávia Staškov 1 : 1 OFK Teplička nad Váhom
430434 | 29.09.2019 15:00
430434 29.09.2019 15:00 TJ Družstevník Belá - Dulice 2 : 0 FK Rajec
430435 | 29.09.2019 15:00
430435 29.09.2019 15:00 MŠK Kysucké Nové Mesto 2 : 1 ŠK Tvrdošín
430437 | 29.09.2019 15:00
430437 29.09.2019 15:00 MFK Dolný Kubín 5 : 0 ŠK Olympia Bobrov
430438 | 29.09.2019 15:00
430438 29.09.2019 15:00 ŠK Dynamo Diviaky 2 : 0 ŠK Javorník Makov
430440 | 29.09.2019 15:00
430440 29.09.2019 15:00 OŠK Rosina 3 : 1 FK Slovan Žabokreky
10. kolo | 06.10.2019 14:30:00
430441 | 06.10.2019 14:30
430441 06.10.2019 14:30 FK Rajec 4 : 2 FK Slovan Žabokreky
430442 | 06.10.2019 14:30
430442 06.10.2019 14:30 OFK Teplička nad Váhom 2 : 0 OŠK Rosina
430443 | 06.10.2019 14:30
430443 06.10.2019 14:30 ŠK Javorník Makov 1 : 2 FK Slávia Staškov
430444 | 06.10.2019 14:30
430444 06.10.2019 14:30 ŠK Olympia Bobrov 1 : 2 ŠK Dynamo Diviaky
430445 | 06.10.2019 14:30
430445 06.10.2019 14:30 ŠK Závažná Poruba 2 : 3 MFK Dolný Kubín
430446 | 06.10.2019 14:30
430446 06.10.2019 14:30 ŠK Tvrdošín 0 : 2 OŠK Baník Stráňavy
430447 | 06.10.2019 14:30
430447 06.10.2019 14:30 TJ Družstevník Belá - Dulice 2 : 0 MŠK Kysucké Nové Mesto
11. kolo | 13.10.2019 14:30:00
430449 | 12.10.2019 14:30
430449 12.10.2019 14:30 OŠK Baník Stráňavy 1 : 2 TJ Družstevník Belá - Dulice
430452 | 12.10.2019 14:30
430452 12.10.2019 14:30 FK Slávia Staškov 6 : 0 ŠK Olympia Bobrov
430448 | 13.10.2019 14:30
430448 13.10.2019 14:30 MŠK Kysucké Nové Mesto 1 : 2 FK Rajec
430450 | 13.10.2019 14:30
430450 13.10.2019 14:30 MFK Dolný Kubín 1 : 2 ŠK Tvrdošín
430451 | 13.10.2019 14:30
430451 13.10.2019 14:30 ŠK Dynamo Diviaky 7 : 1 ŠK Závažná Poruba
430453 | 13.10.2019 14:30
430453 13.10.2019 14:30 OŠK Rosina 0 : 0 ŠK Javorník Makov
430454 | 13.10.2019 14:30
430454 13.10.2019 14:30 FK Slovan Žabokreky 0 : 5 OFK Teplička nad Váhom
12. kolo | 20.10.2019 14:00:00
430455 | 20.10.2019 14:00
430455 20.10.2019 14:00 FK Rajec   :   OFK Teplička nad Váhom
430456 | 20.10.2019 14:00
430456 20.10.2019 14:00 ŠK Javorník Makov   :   FK Slovan Žabokreky
430457 | 20.10.2019 14:00
430457 20.10.2019 14:00 ŠK Olympia Bobrov   :   OŠK Rosina
430458 | 20.10.2019 14:00
430458 20.10.2019 14:00 ŠK Závažná Poruba   :   FK Slávia Staškov
430459 | 20.10.2019 14:00
430459 20.10.2019 14:00 ŠK Tvrdošín   :   ŠK Dynamo Diviaky
430460 | 20.10.2019 14:00
430460 20.10.2019 14:00 TJ Družstevník Belá - Dulice   :   MFK Dolný Kubín
430461 | 20.10.2019 14:00
430461 20.10.2019 14:00 MŠK Kysucké Nové Mesto   :   OŠK Baník Stráňavy
13. kolo | 27.10.2019 14:00:00
430462 | 26.10.2019 14:00
430462 26.10.2019 14:00 OŠK Baník Stráňavy   :   FK Rajec
430465 | 26.10.2019 14:00
430465 26.10.2019 14:00 FK Slávia Staškov   :   ŠK Tvrdošín
430463 | 27.10.2019 14:00
430463 27.10.2019 14:00 MFK Dolný Kubín   :   MŠK Kysucké Nové Mesto
430464 | 27.10.2019 14:00
430464 27.10.2019 14:00 ŠK Dynamo Diviaky   :   TJ Družstevník Belá - Dulice
430466 | 27.10.2019 14:00
430466 27.10.2019 14:00 OŠK Rosina   :   ŠK Závažná Poruba
430467 | 27.10.2019 14:00
430467 27.10.2019 14:00 FK Slovan Žabokreky   :   ŠK Olympia Bobrov
430468 | 27.10.2019 14:00
430468 27.10.2019 14:00 OFK Teplička nad Váhom   :   ŠK Javorník Makov
14. kolo | 29.03.2020 15:00:00
430473 | 28.03.2020 15:00
430473 28.03.2020 15:00 FK Slávia Staškov   :   TJ Družstevník Belá - Dulice
430469 | 29.03.2020 15:00
430469 29.03.2020 15:00 FK Rajec   :   ŠK Javorník Makov
430470 | 29.03.2020 15:00
430470 29.03.2020 15:00 OFK Teplička nad Váhom   :   ŠK Olympia Bobrov
430471 | 29.03.2020 15:00
430471 29.03.2020 15:00 FK Slovan Žabokreky   :   ŠK Závažná Poruba
430472 | 29.03.2020 15:00
430472 29.03.2020 15:00 OŠK Rosina   :   ŠK Tvrdošín
430474 | 29.03.2020 15:00
430474 29.03.2020 15:00 ŠK Dynamo Diviaky   :   MŠK Kysucké Nové Mesto
430475 | 29.03.2020 15:00
430475 29.03.2020 15:00 MFK Dolný Kubín   :   OŠK Baník Stráňavy
15. kolo | 05.04.2020 15:30:00
430477 | 04.04.2020 15:30
430477 04.04.2020 15:30 OŠK Baník Stráňavy   :   ŠK Dynamo Diviaky
430476 | 05.04.2020 15:30
430476 05.04.2020 15:30 MFK Dolný Kubín   :   FK Rajec
430478 | 05.04.2020 15:30
430478 05.04.2020 15:30 MŠK Kysucké Nové Mesto   :   FK Slávia Staškov
430479 | 05.04.2020 15:30
430479 05.04.2020 15:30 TJ Družstevník Belá - Dulice   :   OŠK Rosina
430480 | 05.04.2020 15:30
430480 05.04.2020 15:30 ŠK Tvrdošín   :   FK Slovan Žabokreky
430481 | 05.04.2020 15:30
430481 05.04.2020 15:30 ŠK Závažná Poruba   :   OFK Teplička nad Váhom
430482 | 05.04.2020 15:30
430482 05.04.2020 15:30 ŠK Olympia Bobrov   :   ŠK Javorník Makov
16. kolo | 12.04.2020 15:30:00
430488 | 11.04.2020 15:30
430488 11.04.2020 15:30 FK Slávia Staškov   :   OŠK Baník Stráňavy
430483 | 12.04.2020 15:30
430483 12.04.2020 15:30 FK Rajec   :   ŠK Olympia Bobrov
430484 | 12.04.2020 15:30
430484 12.04.2020 15:30 ŠK Javorník Makov   :   ŠK Závažná Poruba
430485 | 12.04.2020 15:30
430485 12.04.2020 15:30 OFK Teplička nad Váhom   :   ŠK Tvrdošín
430486 | 12.04.2020 15:30
430486 12.04.2020 15:30 FK Slovan Žabokreky   :   TJ Družstevník Belá - Dulice
430487 | 12.04.2020 15:30
430487 12.04.2020 15:30 MŠK Kysucké Nové Mesto   :   OŠK Rosina
430489 | 12.04.2020 15:30
430489 12.04.2020 15:30 ŠK Dynamo Diviaky   :   MFK Dolný Kubín
17. kolo | 19.04.2020 16:00:00
430492 | 18.04.2020 16:00
430492 18.04.2020 16:00 OŠK Baník Stráňavy   :   OŠK Rosina
430490 | 19.04.2020 16:00
430490 19.04.2020 16:00 ŠK Dynamo Diviaky   :   FK Rajec
430491 | 19.04.2020 16:00
430491 19.04.2020 16:00 MFK Dolný Kubín   :   FK Slávia Staškov
430493 | 19.04.2020 16:00
430493 19.04.2020 16:00 MŠK Kysucké Nové Mesto   :   FK Slovan Žabokreky
430494 | 19.04.2020 16:00
430494 19.04.2020 16:00 TJ Družstevník Belá - Dulice   :   OFK Teplička nad Váhom
430495 | 19.04.2020 16:00
430495 19.04.2020 16:00 ŠK Tvrdošín   :   ŠK Javorník Makov
430496 | 19.04.2020 16:00
430496 19.04.2020 16:00 ŠK Závažná Poruba   :   ŠK Olympia Bobrov
18. kolo | 26.04.2020 16:00:00
430503 | 25.04.2020 16:00
430503 25.04.2020 16:00 FK Slávia Staškov   :   ŠK Dynamo Diviaky
430497 | 26.04.2020 16:00
430497 26.04.2020 16:00 FK Rajec   :   ŠK Závažná Poruba
430498 | 26.04.2020 16:00
430498 26.04.2020 16:00 ŠK Olympia Bobrov   :   ŠK Tvrdošín
430499 | 26.04.2020 16:00
430499 26.04.2020 16:00 ŠK Javorník Makov   :   TJ Družstevník Belá - Dulice
430500 | 26.04.2020 16:00
430500 26.04.2020 16:00 OFK Teplička nad Váhom   :   MŠK Kysucké Nové Mesto
430501 | 26.04.2020 16:00
430501 26.04.2020 16:00 FK Slovan Žabokreky   :   OŠK Baník Stráňavy
430502 | 26.04.2020 16:00
430502 26.04.2020 16:00 OŠK Rosina   :   MFK Dolný Kubín
19. kolo | 03.05.2020 17:00:00
430504 | 02.05.2020 17:00
430504 02.05.2020 17:00 FK Slávia Staškov   :   FK Rajec
430507 | 02.05.2020 17:00
430507 02.05.2020 17:00 OŠK Baník Stráňavy   :   OFK Teplička nad Váhom
430505 | 03.05.2020 17:00
430505 03.05.2020 17:00 ŠK Dynamo Diviaky   :   OŠK Rosina
430506 | 03.05.2020 17:00
430506 03.05.2020 17:00 MFK Dolný Kubín   :   FK Slovan Žabokreky
430508 | 03.05.2020 17:00
430508 03.05.2020 17:00 MŠK Kysucké Nové Mesto   :   ŠK Javorník Makov
430509 | 03.05.2020 17:00
430509 03.05.2020 17:00 TJ Družstevník Belá - Dulice   :   ŠK Olympia Bobrov
430510 | 03.05.2020 17:00
430510 03.05.2020 17:00 ŠK Tvrdošín   :   ŠK Závažná Poruba
20. kolo | 10.05.2020 17:00:00
430511 | 10.05.2020 17:00
430511 10.05.2020 17:00 FK Rajec   :   ŠK Tvrdošín
430512 | 10.05.2020 17:00
430512 10.05.2020 17:00 ŠK Závažná Poruba   :   TJ Družstevník Belá - Dulice
430513 | 10.05.2020 17:00
430513 10.05.2020 17:00 ŠK Olympia Bobrov   :   MŠK Kysucké Nové Mesto
430514 | 10.05.2020 17:00
430514 10.05.2020 17:00 ŠK Javorník Makov   :   OŠK Baník Stráňavy
430515 | 10.05.2020 17:00
430515 10.05.2020 17:00 OFK Teplička nad Váhom   :   MFK Dolný Kubín
430516 | 10.05.2020 17:00
430516 10.05.2020 17:00 FK Slovan Žabokreky   :   ŠK Dynamo Diviaky
430517 | 10.05.2020 17:00
430517 10.05.2020 17:00 OŠK Rosina   :   FK Slávia Staškov
21. kolo | 17.05.2020 17:00:00
430519 | 16.05.2020 17:00
430519 16.05.2020 17:00 FK Slávia Staškov   :   FK Slovan Žabokreky
430522 | 16.05.2020 17:00
430522 16.05.2020 17:00 OŠK Baník Stráňavy   :   ŠK Olympia Bobrov
430518 | 17.05.2020 17:00
430518 17.05.2020 17:00 OŠK Rosina   :   FK Rajec
430520 | 17.05.2020 17:00
430520 17.05.2020 17:00 ŠK Dynamo Diviaky   :   OFK Teplička nad Váhom
430521 | 17.05.2020 17:00
430521 17.05.2020 17:00 MFK Dolný Kubín   :   ŠK Javorník Makov
430523 | 17.05.2020 17:00
430523 17.05.2020 17:00 MŠK Kysucké Nové Mesto   :   ŠK Závažná Poruba
430524 | 17.05.2020 17:00
430524 17.05.2020 17:00 TJ Družstevník Belá - Dulice   :   ŠK Tvrdošín
22. kolo | 24.05.2020 17:00:00
430525 | 24.05.2020 17:00
430525 24.05.2020 17:00 FK Rajec   :   TJ Družstevník Belá - Dulice
430526 | 24.05.2020 17:00
430526 24.05.2020 17:00 ŠK Tvrdošín   :   MŠK Kysucké Nové Mesto
430527 | 24.05.2020 17:00
430527 24.05.2020 17:00 ŠK Závažná Poruba   :   OŠK Baník Stráňavy
430528 | 24.05.2020 17:00
430528 24.05.2020 17:00 ŠK Olympia Bobrov   :   MFK Dolný Kubín
430529 | 24.05.2020 17:00
430529 24.05.2020 17:00 ŠK Javorník Makov   :   ŠK Dynamo Diviaky
430530 | 24.05.2020 17:00
430530 24.05.2020 17:00 OFK Teplička nad Váhom   :   FK Slávia Staškov
430531 | 24.05.2020 17:00
430531 24.05.2020 17:00 FK Slovan Žabokreky   :   OŠK Rosina
23. kolo | 31.05.2020 17:00:00
430534 | 30.05.2020 17:00
430534 30.05.2020 17:00 FK Slávia Staškov   :   ŠK Javorník Makov
430537 | 30.05.2020 17:00
430537 30.05.2020 17:00 OŠK Baník Stráňavy   :   ŠK Tvrdošín
430532 | 31.05.2020 17:00
430532 31.05.2020 17:00 FK Slovan Žabokreky   :   FK Rajec
430533 | 31.05.2020 17:00
430533 31.05.2020 17:00 OŠK Rosina   :   OFK Teplička nad Váhom
430535 | 31.05.2020 17:00
430535 31.05.2020 17:00 ŠK Dynamo Diviaky   :   ŠK Olympia Bobrov
430536 | 31.05.2020 17:00
430536 31.05.2020 17:00 MFK Dolný Kubín   :   ŠK Závažná Poruba
430538 | 31.05.2020 17:00
430538 31.05.2020 17:00 MŠK Kysucké Nové Mesto   :   TJ Družstevník Belá - Dulice
24. kolo | 07.06.2020 17:30:00
430539 | 07.06.2020 17:30
430539 07.06.2020 17:30 FK Rajec   :   MŠK Kysucké Nové Mesto
430540 | 07.06.2020 17:30
430540 07.06.2020 17:30 TJ Družstevník Belá - Dulice   :   OŠK Baník Stráňavy
430541 | 07.06.2020 17:30
430541 07.06.2020 17:30 ŠK Tvrdošín   :   MFK Dolný Kubín
430542 | 07.06.2020 17:30
430542 07.06.2020 17:30 ŠK Závažná Poruba   :   ŠK Dynamo Diviaky
430543 | 07.06.2020 17:30
430543 07.06.2020 17:30 ŠK Olympia Bobrov   :   FK Slávia Staškov
430544 | 07.06.2020 17:30
430544 07.06.2020 17:30 ŠK Javorník Makov   :   OŠK Rosina
430545 | 07.06.2020 17:30
430545 07.06.2020 17:30 OFK Teplička nad Váhom   :   FK Slovan Žabokreky
25. kolo | 14.06.2020 17:30:00
430546 | 14.06.2020 17:30
430546 14.06.2020 17:30 OFK Teplička nad Váhom   :   FK Rajec
430547 | 14.06.2020 17:30
430547 14.06.2020 17:30 FK Slovan Žabokreky   :   ŠK Javorník Makov
430548 | 14.06.2020 17:30
430548 14.06.2020 17:30 OŠK Rosina   :   ŠK Olympia Bobrov
430549 | 14.06.2020 17:30
430549 14.06.2020 17:30 FK Slávia Staškov   :   ŠK Závažná Poruba
430550 | 14.06.2020 17:30
430550 14.06.2020 17:30 ŠK Dynamo Diviaky   :   ŠK Tvrdošín
430551 | 14.06.2020 17:30
430551 14.06.2020 17:30 MFK Dolný Kubín   :   TJ Družstevník Belá - Dulice
430552 | 14.06.2020 17:30
430552 14.06.2020 17:30 OŠK Baník Stráňavy   :   MŠK Kysucké Nové Mesto
26. kolo | 21.06.2020 17:30:00
430553 | 21.06.2020 17:30
430553 21.06.2020 17:30 FK Rajec   :   OŠK Baník Stráňavy
430554 | 21.06.2020 17:30
430554 21.06.2020 17:30 MŠK Kysucké Nové Mesto   :   MFK Dolný Kubín
430555 | 21.06.2020 17:30
430555 21.06.2020 17:30 TJ Družstevník Belá - Dulice   :   ŠK Dynamo Diviaky
430556 | 21.06.2020 17:30
430556 21.06.2020 17:30 ŠK Tvrdošín   :   FK Slávia Staškov
430557 | 21.06.2020 17:30
430557 21.06.2020 17:30 ŠK Závažná Poruba   :   OŠK Rosina
430558 | 21.06.2020 17:30
430558 21.06.2020 17:30 ŠK Olympia Bobrov   :   FK Slovan Žabokreky
430559 | 21.06.2020 17:30
430559 21.06.2020 17:30 ŠK Javorník Makov   :   OFK Teplička nad Váhom
Tabuľka IV.liga SEVER - IV.liga SEVER

    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK Slávia Staškov 11 8 1 2 28:9 25 14 10 91.38
2 OŠK Baník Stráňavy 11 8 0 3 20:11 24 13 6 90.19
3 ŠK Javorník Makov 11 7 1 3 30:12 22 12 4 94.19
4 ŠK Tvrdošín 11 6 2 3 20:10 20 11 2 89.49
5 ŠK Dynamo Diviaky 11 6 1 4 23:17 19 10 4 88
6 OFK Teplička nad Váhom 11 5 3 3 20:14 18 9 3 88.4
7 OŠK Rosina 11 5 2 4 15:12 17 8 -1 92.59
8 MŠK Kysucké Nové Mesto 11 5 1 5 18:14 16 7 1 95.39
9 TJ Družstevník Belá - Dulice 11 5 0 6 20:24 15 6 -3 92.4
10 ŠK Olympia Bobrov 11 4 1 6 12:30 13 5 -5 92.85
11 MFK Dolný Kubín 11 3 1 7 18:19 10 4 -5 91.36
12 FK Rajec 11 3 1 7 13:25 10 3 -5 86.84
13 ŠK Závažná Poruba 11 3 0 8 15:32 9 2 -9 93.6
14 FK Slovan Žabokreky 11 2 0 9 10:33 6 1 -9 85