Disciplinárna komisia
Členovia
Miloš Hnilica
Dušan Gregor
Zdenko Považan
Marcel Budáč
Miroslav Schneider
Ľudovít Hrmo
Dušan Šimun
Pavel Jánošík
Silvia Mesíková
Tajomníci
Rozhodnutia
SsFZ-DK-2018/2019-0978U-1330 Šimon Hablák 1360958 (TJ Oravská lesná,  III. liga SŽ U15 skupina B), berie na vedomie žiadosť o zmenu DS uloženej U1193 a rozhodla, že žiadosť zamieta.
SsFZ-DK-2018/2019-0977U-1329 Boris Tabak 1154235 ( OŠK Rosina, IV.liga skupina SEVER), berie na vedomie žiadosť o odpustenie DS uloženej U1196 a rozhodla, že žiadosť zamieta.
SsFZ-DK-2018/2019-0976U-1328 Rastislav Staškovan 1311549 (rozhodca), na základe podnetu KR SsFZ za oneskorené ospravedlnenie
SsFZ-DK-2018/2019-0975U-1327 Radoslav Závodský 1216491 (rozhodca), na základe podnetu KR SsFZ za oneskorené ospravedlnenie
SsFZ-DK-2018/2019-0974U-1326 ŠK Vinica ( V. Liga skupina D), berie na vedomie vyjadrenie k U 1254. Upúšťa od DS podľa čl. 38/2 DP.
SsFZ-DK-2018/2019-0973U-1325 MŠK Rimavská Sobota ( III. Liga TIPOS STRED), berie na vedomie vyjadrenie k        U1251.Upúšťa od DS podľa čl. 38/2 DP.
SsFZ-DK-2018/2019-0972U-1324 TJ ŠK  Sokol Jakub ( V. liga skupina C), berie na vedomie vyjadrenie klubu k U 1255. Upúšťa od DS podľa čl. 38/2 DP.
SsFZ-DK-2018/2019-0971U-1323 MFK Detva ( IV. liga skupina JUH), berie na vedomie splnenie U 1253.
SsFZ-DK-2018/2019-0970U-1322 TJ Snaha Zborov nad Bystricou ( V. liga skupina A),berie na vedomie splnenie U1257.
SsFZ-DK-2018/2019-0969U-1321 TJ Tatran Chlebnice ( V. Liga skupina B), berie na vedomie splnenie U1256.
SsFZ-DK-2018/2019-0968U-1320 FK Nižná - pokuta
SsFZ-DK-2018/2019-0967U-1319 FK Rakytovce - pokuta
SsFZ-DK-2018/2019-0966U-1318 Martin Husárik 1111303 DK pozastavuje menovanému výkon akejkoľvek funkcie vo všetkých stretnutiach TJ Višňové
SsFZ-DK-2018/2019-0965U-1317 Cinobanský Športový Klub - upozornenie
SsFZ-DK-2018/2019-0964U-1316 FK Nižná - upozornenie
SsFZ-DK-2018/2019-0963U-1315 FK Tatran Turzovka - upozornenie
SsFZ-DK-2018/2019-0962U-1314 TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - upozornenie
SsFZ-DK-2018/2019-0961U-1313 ŠK Partizán Čierny Balog - upozornenie
SsFZ-DK-2018/2019-0960U-1312 TJ Baník Kalinovo - upozornenie
SsFZ-DK-2018/2019-0959U-1311 MŠK Námestovo - upozornenie
SsFZ-DK-2018/2019-0958U-1310 MFK Nová Baňa - pokuta
SsFZ-DK-2018/2019-0957U-1309 Csaba Tóth 1088420 DK pozastavuje výkon akejkoľvek funkcie v  stretnutiach MŠK NOVOHRAD Lučenec
SsFZ-DK-2018/2019-0956U-1308 ŠK Belá M SsFZ podľa 71/5d DP odkladá, bez prijatia ďalších disciplinárnych opatrení.
SsFZ-DK-2018/2019-0955U-1307 FK Sitno Banská Štiavnica, na základe odstúpeni DK ObFZ Žiar nad Hronom ohľadom U 1306, podľa čl. 38/2 DP  upúšťa od disciplinárnej sankcie.
SsFZ-DK-2018/2019-0954U-1306 Peter Gron ( klubová príslušnosť FK Sitno Banská Štiavnica, IV.liga dorast U19 skupina C)
SsFZ-DK-2018/2019-0953U-1305 TJ Družstevník Bzovík - pokuta
SsFZ-DK-2018/2019-0952U-1304 Adam Augustín 1306138 ( kapitán TJ Družstevník Bzovík dorast U19 skupina C), berie na vedomie vyjadrenie k U 1233
SsFZ-DK-2018/2019-0951U-1303 Rastislav Zaťkov 1097335  (vedúci manažér TJ Družstevník Bzovík dorast U19 skupina C), berie na vedomie vyjadrenie k U 1232
SsFZ-DK-2018/2019-0950U-1302 Jaroslav Augustín 1210985 ( tréner TJ Družstevník Bzovík dorast U19 skupina C),berie na vedomie vyjadrenie k U 1231.
SsFZ-DK-2018/2019-0949U-1301 Martin Kováč 1397951 ( TJ Družstevník Bzovík IV. Liga dorast U19 skupina C), berie na vedomie vyjadrenie k U 1230.
SsFZ-DK-2018/2019-0948U-1300 Ľubomír Auxt 1343276 ( bezpečnostný manažér, ŠK Partizán Čierny Balog, IV.liga skupina Juh), berie na vedomie vyjadrenie k U1228
SsFZ-DK-2018/2019-0947U-1299 Dušan Tóth 1042483  ( tréner, MFK Dukla Banská Bystrica,  II. liga U19), berie na vedomie vyjadrenie k U1227.
SsFZ-DK-2018/2019-0946U-1298 Richard Šupej 1136942 ( FO Tatran Sučany V. Liga skupina B), berie na vedomie vyjadrenie k U1226
SsFZ-DK-2018/2019-0945U-1297 Peter Špánik 1077467 (MFK Bytča, V.liga skupina A), berie na vedomie vyjadrenie k U1225
SsFZ-DK-2018/2019-0944U-1296 DS po 9. ŽK
SsFZ-DK-2018/2019-0943U-1275 - U-1295 DS po 5. ŽK
SsFZ-DK-2018/2019-0942U-1270 - U-1274 Vylúčení po 2. ŽK.
SsFZ-DK-2018/2019-0941U-1269 1269: Dominik Oláh 1331282 ( TJ Sklotatran Poltár II. Liga SD U19), HNS
SsFZ-DK-2018/2019-0940U-1268 Justín Kováč 1369032 (  MFK Detva, III.liga dorast U19 skupina Juh), vylúčený za HNS
SsFZ-DK-2018/2019-0939U-1267 Marcel Majkút 1167874 ( Cinobanský športový klub, V.liga skupina D), vylúčený za HNS
SsFZ-DK-2018/2019-0938U-1266 Adam Hroš 1182992 ( TJ ŠK Sokol Jakub, V.liga skupina C), vylúčený za HNS
SsFZ-DK-2018/2019-0937U-1265 Adrián Paľov 1304133 (MFK Strojár Krupina, V.liga skupina C), vylúčený HNS
SsFZ-DK-2018/2019-0936U-1264 Lazar Kniežević 1388959 ( FTC Fiľakovo, TIPOS III.liga Stred), vylúčený za  HNS
SsFZ-DK-2018/2019-0935U-1263 Dávid Chovanec 1342810 (ŠK Belá, II.liga SŽ U15 skupina Sever), vylúčený za HNS
SsFZ-DK-2018/2019-0934U-1262 Peter Cúg 1284780 ( FK Rajec, IV. liga dorast skupina A), vylúčený za HNS
SsFZ-DK-2018/2019-0933U-1261 Tomáš Urc  1173141 ( MFK Revúca, V. Liga skupina D), vylúčený za HNS
SsFZ-DK-2018/2019-0932U-1260 Michal Purdek 1162880 ( MFK Spartak Hriňová, IV.liga skupina Juh), berie na vedomie žiadosť o zmenu DS uloženej U1159 a rozhodla, že žiadosť zamieta.
SsFZ-DK-2018/2019-0931U-1259 Juraj Gelčinský 1210919 ( FK Slovan Trstená V. Liga skupina B), berie na vedomie žiadosť o zmenu DS uloženej U1103 a rozhodla, že žiadosť zamieta.
SsFZ-DK-2018/2019-0930U-1258 Ľuboš Kľučka 1377681 (FK Rajec, III. liga SŽ U15 skupina A), berie na vedomie žiadosť o zmenu DS uloženej U1075 a rozhodla, že žiadosť zamieta.
SsFZ-DK-2018/2019-0929U-1257 TJ Snaha Zborov nad Bystricou - upozornenie