Informácie k čerpaniu finančných prostriedkov formou E-shopu
03.11.2017, Michaela Majerová

Informácie k čerpaniu finančných prostriedkov formou E-shopu

E - shop sa nachádza na adrese https://eshop.futbalsfz.sk. Žiadame Vás touto cestou, aby ste si pred použitím e - shopu pozorne prečítali návody nižšie, ktoré pre Vás pripravili pracovníci SFZ, aby sa minimalizovalo množstvo otázok.

Sú to hlavne: https://eshop.futbalsfz.sk/registracia-osobneho-konta a https://eshop.futbalsfz.sk/nakup-za-kredit. Taktiež dávame to pozornosti metodické usmernenie https://eshop.futbalsfz.sk/metodicke-usmernenie-k-nakupu-za-kredit.

Úhrada delegovaných osôb kreditom  https://eshop.futbalsfz.sk/uhrada-delegovanych-osob-kreditom .

Usmernenie k čerpaniu PHM za kredity:

Natankované PHM by sa malo minút posledným oficiálnym zápasom mládeže v roku 2017 vedeného v ISSF systéme v množstve, ktoré zodpovedá najazdeniu možných kilometrov na zápasy mládeže od 1.10.2017 do posledného oficiálneho zápasu mládeže Vášho klubu v roku 2017 vedeného v ISSF systéme. PHM budete ďalej môcť “nabíjať” na karty, ale nie už za kredity, ale za platbu platobnou kartou na eshope.

Zmeníme to už 1.12.2017 priamo v eshope. SFZ to priamo kontrolovať nebude, dôveruje Vám, avšak z dôvodu akejkoľvek budúcej kontroly ministerstva alebo iných orgánov je nevyhnutné dodržiavať vyššie uvedené skutočnosti. Na budúci rok by ste kredity mali dostať ešte pred začiatkom sezóny, aby ste ich vedeli plnohodnotne čerpať o čom budete včas informovaný. Upozorňujeme touto cestou FK, že kredit sa nedá preniesť do roku 2018 a je potrebné ho vyčerpať vrátane kreditu na PHM kartách do konca roku 2017. V opačnom prípade bude SFZ nútený nevyčerpaný kredit (peniaze) vrátiť do štátnej pokladnice. Kontaktnou osobou na SFZ pre eshop je Branislav Jelok +421 903 455 470.

 

Kontaktnou osobou pre Projekt podpory rekonštrukcie a výstavby futbalovej infraštruktúry je Martin Ivanko, Martin.ivanko@futbalsfz.sk, 0907 287 499.

Prečítané: 122x
Zväzové novinky