Komisia mládeže
Členovia
Patrik Širanec
Vladimír Ľupták
Rastislav Behančín
Vladimír Remeselník
Peter Imre
Marek Koleno
Ľubomír Konečný
Martin Fungáč
Tajomníci
Rozhodnutia
SsFZ-KM-2017/2018-0060Prerokovanie námietky FK Hriňová
SsFZ-KM-2017/2018-0059Prerokovanie námietky FK Trstená
SsFZ-KM-2017/2018-0058Fotodokumentacia
SsFZ-KM-2017/2018-0057Helpa Kovacova
SsFZ-KM-2017/2018-0056US36 T.Č.Balog - Poltár
SsFZ-KM-2017/2018-0055US35 Bytča - Pohronie ZH
SsFZ-KM-2017/2018-0054S.Bystrica - Skalité
SsFZ-KM-2017/2018-0052Predzápas dospelých
SsFZ-KM-2017/2018-0050Žiadosť o preloženie
SsFZ-KM-2017/2018-0049Chlebnice - Diviaky
SsFZ-KM-2017/2018-0048Vysoká nad Kysucou - Višňové
SsFZ-KM-2017/2018-0047US34 Višňové - výnimka
SsFZ-KM-2017/2018-0046US34 Stráňavy - Rajec D
SsFZ-KM-2017/2018-0045US34 Detva - Poltár D
SsFZ-KM-2017/2018-0044US34 Detva - T.Č.Balog
SsFZ-KM-2017/2018-0043US33 Jesenské - Čebovce D
SsFZ-KM-2017/2018-0042US33 Heľpa D výnimka
SsFZ-KM-2017/2018-0041US33 Sliač D výnimka
SsFZ-KM-2017/2018-0040US33 K.N.Mesto výnimky
SsFZ-KM-2017/2018-0039US33 Turzovka D výnimka
SsFZ-KM-2017/2018-0038US33 Lučenec - Staškov D
SsFZ-KM-2017/2018-0037US33 Jesenské - Kováčová ž
SsFZ-KM-2017/2018-0036US33 Pohronie ZH D - Výnimka
SsFZ-KM-2017/2018-0035US33 Strečno D výnimka
SsFZ-KM-2017/2018-0034US33 VInica D výnimka
SsFZ-KM-2017/2018-0033US33 Jesenské ž - výnimka
SsFZ-KM-2017/2018-0032US33 Tisovec ž výnimka
SsFZ-KM-2017/2018-0031US33 Kokava nad Rimavicou ž výnimka
SsFZ-KM-2017/2018-0030US31 Zborov nad Bystricou - Staškov ž
SsFZ-KM-2017/2018-0029US31 Lučenec - Poltár ž
SsFZ-KM-2017/2018-0028US15 Kokava nad Rimavicou - Vígľaš Pstruša ž
SsFZ-KM-2017/2018-0027US15 Terchová - Čadca B
SsFZ-KM-2017/2018-0026US15 STaškov - K.N.Mesto A D
SsFZ-KM-2017/2018-0025US15 Brezno - Kováčová
SsFZ-KM-2017/2018-0024US14 Kokava nad Rimavicou - Sliač ž
SsFZ-KM-2017/2018-0023FK Diviaky - podnet
SsFZ-KM-2017/2018-0022US10 Dudince - CVČ Brusno ž
SsFZ-KM-2017/2018-0021Pliešovce D - podnet
SsFZ-KM-2017/2018-0020O. Jasenica - Štiavnik D
SsFZ-KM-2017/2018-0019US9 Lučenec- Rakytovce D
SsFZ-KM-2017/2018-0018US9 Lučenec - V.Krtíš ž
SsFZ-KM-2017/2018-0017Kremnica - úprava strelca gólu
SsFZ-KM-2017/2018-0016US9 Varín - Podvysoká D
SsFZ-KM-2017/2018-0015US9 Stráňavy - Vysoká na Kysucou D
SsFZ-KM-2017/2018-0014US8 Oščadnica výnimka
SsFZ-KM-2017/2018-0013US8 Lučnec - Fiľakovo ž
SsFZ-KM-2017/2018-0012US8 K.N.Mesto - S.Bystrica
SsFZ-KM-2017/2018-0011US7 Turzovka - Predmier D