Disciplinárna komisia
Členovia
Miloš Hnilica
Zdenko Považan
Marcel Budáč
Miroslav Schneider
Ľudovít Hrmo
Dušan Šimun
Pavel Jánošík
Silvia Mesíková
Peter Kubinec
Tajomníci
Rozhodnutia
SsFZ-DK-2017/2018-0914U-1064 TJ Prameň Dolná Strehová - pokuta
SsFZ-DK-2017/2018-0913U-1063 Cinobanský športový klub - pokuta
SsFZ-DK-2017/2018-0912U-1062 FK Slávia Staškov - pokuta
SsFZ-DK-2017/2018-0911U-1061 ŠK CVČ Brusno pri ZŠ s MŠ Brusno - pokuta
SsFZ-DK-2017/2018-0910U-1060 Pavol Kubovich 1089725 - DK žiadosť zamieta
SsFZ-DK-2017/2018-0909U-1059 Michal Bartánus 1326470 - DK žiadosť zamieta
SsFZ-DK-2017/2018-0908U-1058 MFK Bytča - pokuta
SsFZ-DK-2017/2018-0907U-1057 Juraj Bajza 1054666 ( vedúci FK Predmier, V.liga skupina A ) - zákaz výkonu funkcie
SsFZ-DK-2017/2018-0906U-1056 TJ Sokol Zubrohlava - pokuta
SsFZ-DK-2017/2018-0905U-1055 Ivan Banas 1390473 (HU TJ Sokol Zubrohlava) - zákaz výkonu funkciee
SsFZ-DK-2017/2018-0904U-1054 : Dávid Helebrandt 1220692 (kapitán TJ Sokol Zubrohlava - DK upúšťa od DS
SsFZ-DK-2017/2018-0903U-1053 Ladislav Cicek 1333598 (tréner TJ Sokol Zubrohlava - zákaz výkonu funkcie
SsFZ-DK-2017/2018-0902U-1052 Ľubomír Škola 1260757 (vedúci družstva TJ Tatran Oščadnica - zákaz výkonu funkcie
SsFZ-DK-2017/2018-0901U-1051 Dávid Haško 1323758 (MFK Strojár Krupina, III.liga dorast U19 skupina JUH), zmena podmienečnej DS
SsFZ-DK-2017/2018-0900U-1050 Berie na vedomie Správu delegáta zväzu zo stretnutia 25. kola IV. ligy skupina JUH medzi FK FC Baník Veľký Krtíš – ŠK Vinica, bez prijatia ďalších opatrení
SsFZ-DK-2017/2018-0899U-1049 Martin Malíček 1164524 ( TJ Slovan Rudinská, V.liga skupina A), vylúčený za HNS
SsFZ-DK-2017/2018-0898U-1048 Marián Lacko 1307800 (FK Rakytovce, IV.liga skupina JUH), vylúčený za HNS
SsFZ-DK-2017/2018-0897U-1047 Patrik Perašín 1239334 (ŠK Závažná Poruba, IV.liga skupina Sever), vylúčený za HNS
SsFZ-DK-2017/2018-0896U-1046 OŠK Radzovce - žiadosť o písomné stanovisko
SsFZ-DK-2017/2018-0895U-1045 FK FC Baník Veľký Krtíš - žiadosť o písomné stanovisko
SsFZ-DK-2017/2018-0894U-1044 Jozef Tököly 1387580 - predbežné pozastavenie výkonu športu
SsFZ-DK-2017/2018-0893U-1043 Pozastavenie výkonu športu za 9 ŽK
SsFZ-DK-2017/2018-0892U-1042 Pozastavenie výkonu športu za 5 ŽK
SsFZ-DK-2017/2018-0891U-1041 Pozastavenie výkonu športu za 2 ŽK
SsFZ-DK-2017/2018-0890U 1040: MFK Detva. Berie na vedomie rozhodnutie odvolacej komisie SsFZ, č.k.OK/2/2018.
SsFZ-DK-2017/2018-0889U 1039:TJ Štart Kokava nad Rimavicou. Berie na vedomie rozhodnutie odvolacej komisie SsFZ, č. k. OK/1/2018
SsFZ-DK-2017/2018-0888U 1038: ŠK Prameň Kováčová - pokuta za nenastúpenie na stretnutie
SsFZ-DK-2017/2018-0887U 1037: OŠK Stožok - pokuta za nenastúpenie na stretnutei
SsFZ-DK-2017/2018-0886U 1036: MFK Revúca - pokuta za nenastúpenie na stretnutie
SsFZ-DK-2017/2018-0885U 1035: ŠK Belá - pokuta za nenastúpenie na stretnutie
SsFZ-DK-2017/2018-0884U 1034: MŠK Kysucké Nové Mesto (U17) - nenastúpenie na stretnutie
SsFZ-DK-2017/2018-0883U 1033: MFK Nová Baňa - pokuta za nenastúpenie na stretnutie
SsFZ-DK-2017/2018-0882U 1032: FK Jesenské.Za neoprávnený štart hráča na cudzí RP
SsFZ-DK-2017/2018-0881U 1032: FK Jesenské.Za neoprávnený štart hráča na cudzí RP
SsFZ-DK-2017/2018-0880U 1031: Ján Drugda 1394573 ( vedúci družstva FK Jesenské, III. liga SŽ U15 skupina C), za umožnenie neoprávnenému štartu hráča v stretnutí 24.kola III. ligy SŽ U15 skupina C MŠK Tisovec - FK Jesenské
SsFZ-DK-2017/2018-0879U 1030: Norbert Czene 1149290 ( tréner FK Jesenské, III. liga SŽ U15 skupina C), za umožnenie neoprávnenému štartu hráča v stretnutí 24.kola III. ligy SŽ U15 skupina C MŠK Tisovec - FK Jesenské
SsFZ-DK-2017/2018-0878U 1029: Ján Drugda 1373819 (kapitán FK Jesenské, III. liga SŽ U15 skupina C), DK podľa čl. 38/1 DP upúšťa od potrestania.
SsFZ-DK-2017/2018-0877U 1028: Dezider Puška 1356207 - neoprávnený štart na cudzí RP
SsFZ-DK-2017/2018-0876U 1027: TJ Družstevník Blatnica - nenastúpenie na stretnutie
SsFZ-DK-2017/2018-0875U 1026: Michal Mravec 1333453 (OŠK Nededza, III.liga dorast U19 skupina Sever). DK berie na vedomie žiadosť menovaného o zmenu DS uloženej U920 a žiadosť zamieta podľa čl. 41/1,3 DP.
SsFZ-DK-2017/2018-0874U 1025: MFK Detva nezverejnenie videozáznamu zo stretnutia 26.kola TIPOS III. ligy Stred medzi MFK Detva - MŠK NOVOHRAD Lučenec
SsFZ-DK-2017/2018-0873U 1024: MFK Nová Baňa. DK na základe podnetu KR SsFZ za nesplnenie kap. XVII, bod 12 RS 2017/2018 - nekompletný záznam II.polčasu
SsFZ-DK-2017/2018-0872U 1023: TJ Baník Kalinovo (TIPOS III.liga Stred) - pokuta
SsFZ-DK-2017/2018-0871U 1022: Rudolf Palkovič (priaznivec TJ Baník Kalinovo), za viacnásobné urážlivé pokrikovanie a pokus o napadnutie delegovanej osobe po skončení stretnutia pokus o napadnutie delegovanej osoby po stretnutí 16. kola TIPOS III ligy Stred TJ Baník Kalinovo -
SsFZ-DK-2017/2018-0870U 1021: Ján Bešina(člen US TJ Baník Kalinovo),za HNS voči delegovanej osobe v stretnutí 16. kola TIPOS III ligy Stred TJ Baník Kalinovo - MŠK Námestovo
SsFZ-DK-2017/2018-0869U 1020: Eduard Bugan 1039951 ( MFK Dolný Kubín, IV. liga skupina Sever) ,Berie na vedomie písomné vyjadrenie k U 960.
SsFZ-DK-2017/2018-0868U 1019: Robert Neuschl 1221296 (TJ Lovča, V.liga skupina C), vylúčený za HNS voči delegovanej osobe
SsFZ-DK-2017/2018-0867U 1018: Ivan Banas 1390473 ( HU TJ Sokol Zubrohlava), na základe Správy delegáta zväzu a oznámenia o nedostatkoch v stretnutí 24 kola TJ Sokol Zubrohlava - FO Tatran Sučany
SsFZ-DK-2017/2018-0866U 1017: Dávid Helebrandt 1220692 (kapitán TJ Sokol Zubrohlava)
SsFZ-DK-2017/2018-0865U 1016: Ladislav Cicek 1333598 (tréner TJ Sokol Zubrohlava V. liga skupina B). za HNS - ponižujúce a vulgárne výroky voči delegovanej osobe